Zaktualizowana oferta systemu montażowego ogrodzeń 

Ponad 25 lat działalności
140 pracowników
3000 punktów sprzedaży w całej Europie

Hanbud zaktualizował ofertę przęseł metalowych. W sprzedaży dostępne są elementy przeznaczone do pionowego i poziomego montażu sztachet. Wykorzystując dostępne elementy klient może samodzielnie stworzyć ogrodzenie, które ozdobi i zabezpieczy posesję.

Ogrodzenia metalowe Hanbud cechują się wysoką trwałością. W przeciwieństwie do drewnianych odpowiedników nie wymagają regularnego malowania i konserwacji, przez długie lata zachowując niezmieniony wygląd.

Warto podkreślić, że klient może wybrać z oferty kompletnych ogrodzeń jedynie poszczególne elementy (np. słupki, sztachety), pozostałe komponenty zastępując rozwiązaniami innych producentów. Pozwala to stworzyć ogrodzenie pasujące do potrzeb użytkownika.

Dzięki prostemu montażowi właściciel posesji, posiadający niezbędne narzędzia oraz podstawową wiedzę techniczną może samodzielnie zamontować ogrodzenie.

 

Ogrodzenie metalowe hanbud

Specyfikacja poszczególnych elementów do montażu w pionie dostępna tutaj.

Specyfikacja poszczególnych elementów do montażu w poziomie dostępna tutaj.

Jeśli poszukujecie inspiracji podczas projektowania wymarzonego ogrodzenia koniecznie odwiedźcie naszą zakładkę z realizacjami (link).

Ogrodzenie metalowe w pionie
Ogrodzenie ze sztachet metalowych

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.