Ogrodzenia metalowe

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie

Oferujemy ogrodzenia metalowe, które ozdobią i zabezpieczą każdą posesję. Produkty wykonane są z wysokiej jakości stali. Cechuje je trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dodatkową zaletą, ważną z punktu widzenia klientów, jest uniwersalność naszego systemu. To użytkownik decyduje, czy zamontować sztachety metalowe pionowo, poziomo, czy dwustronnie.

Klient, tworząc ogrodzenie, może wykorzystać wszystkie elementy montażowe ogrodzeń lub tylko wybrane komponenty, dopasowując przęsło do własnych oczekiwań. Możliwość dowolnego łączenia naszych produktów z wyrobami innych producentów pozwala stworzyć zarówno klasyczne, jak i nowoczesne ogrodzenie. Zwolennikom pełnego osłonięcia posesji polecamy ogrodzenia żaluzjowe, które zapewniają nie tylko więcej dyskrecji, ale również ochronę przed wiatrem oraz hałasem.

System montażowy ogrodzeń w pionie
System montażu ogrodzeń w pionie
System montażowy ogrodzeń w poziomie
System montażu ogrodzeń w poziomie

SYSTEM OGRODZEŃ METALOWYCH

Systemy ogrodzeń metalowych z naszej oferty można personalizować zgodnie z potrzebami klienta. Do dyspozycji jest duży wybór długości sztachet, odstępów między nimi, wymiarów pojedynczego przęsła. W naszym asortymencie znajdą Państwo znormalizowane wyroby z katalogu, jednak w razie potrzeby możemy wykonać ogrodzenia metalowe na zamówienie. Proponujemy:

  • system ogrodzeń montowanych w pionie,
  • system ogrodzeń montowanych w poziomie.

W skład kompletnego ogrodzenia wchodzą słupki, poprzeczki, listwy, sztachety, łączniki i wkręty montażowe. Jeszcze większą prywatność, komfort i bezpieczeństwo zapewnia możliwość dwustronnego montażu ogrodzenia. Wówczas pomiędzy sztachetami nie ma wolnych przestrzeni, a posesja jest w pełni osłonięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jakie zalety mają systemowe ogrodzenia metalowe marki Hanbud?

Wykorzystujemy zaawansowane technologie, automatyzujemy procesy i stosujemy drobiazgową kontrolę jakości. Dzięki temu dostarczamy wysokiej klasy systemowe ogrodzenia metalowe. Oto lista ich mocnych stron:

  • bogaty wybór sztachet – oferujemy sześć różnych modeli sztachet metalowych, które są dostępne w ocynku lub w wielu kolorach (w tym cenione imitacje naturalnego drewna), możesz też wybrać typ powłoki (mat, połysk);
  • kompletny zestaw elementów konstrukcyjnych – zamawiając u nas ogrodzenie, otrzymujesz wszystkie niezbędne elementy konstrukcji oraz wkręty do ich łączenia: zmontujesz ogrodzenie bez konieczności stosowania żadnych dodatkowych komponentów;
  • szybki montaż – ogrodzenia systemowe są dopracowane w najdrobniejszych detalach, dzięki czemu montaż jest szybki, a gotowa konstrukcja odznacza się stabilnością;
  • bezpieczeństwo – nasze ogrodzenia metalowe spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa: są trudne do sforsowania przez ludzi i zwierzęta (odpowiednia gęstość rozmieszczenia i wysokość sztachet), zapewniają niezbędne minimum prywatności i umożliwiają obserwację terenu poza posesją (dzięki prześwitom między sztachetami), mają lekką i stabilną konstrukcję, która wyklucza ryzyko wywrócenia się płotu np. pod naporem wiatru;
  • estetyczna forma – dbamy o to, aby nasze ogrodzenia przyciągały wzrok niebanalną formą i estetyką detali;
  • niskie koszty eksploatacji – wysokiej jakości zabezpieczenie antykorozyjne naszych płotów systemowych sprawia, że nie wymagają one kosztownych zabiegów konserwacyjnych w ciągu wielu lat eksploatacji;
  • długi okres gwarancji – na nasze przęsła i sztachety metalowe udzielamy 10 lat gwarancji.

Możesz zamówić ogrodzenia metalowe w Białymstoku, Bielsku Podlaskim i w punktach sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.