Profile konstrukcyjne

Ponad 25 lat działalności
140 pracowników
3000 punktów sprzedaży w całej Europie

POZNAJ NASZE PROFILE KONSTRUKCYJNE

Zimnogięte profile konstrukcyjne (kształtowniki) produkowane są ze stali zimnowalcowanej o grubości od 1,5 mm do 2,5 mm . Typowe wykorzystanie profili najczęściej obejmuje konstrukcję ścian osłonowych i działowych, konstrukcję belek stropowych i okapowych, rygli ścian czy też płatwi dachowych. Kształtowniki są idealnym uzupełnieniem oferty obejmującej system lekkiej zabudowy oraz krycia hal zarówno przemysłowych jak i handlowo-usługowych. Elementem ułatwiającym montaż są otwory montażowe, dzięki którym możliwe jest sztywne i trwałe łączenie kształtowników za pomocą śrub lub nitów. Otwory mogą zostać naniesione w miejscach wyznaczonych przez klienta.

Nowoczesna i w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna pozwala utrzymać powtarzalność produkcji oraz zapewnia najwyższą jakość profili konstrukcyjnych. Profile Z i C dostępne są w długościach od 0,5 mb do 8,20 mb. 

Profile konstrukcyjne Z i C cechują się dużą wytrzymałością i sztywnością, co ma bardzo duże znaczenie dla stabilności konstrukcji.

Kształtownik typu C
Kształtownik typu Z

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.  

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.