Pokrycie dachowe

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

POKRYCIE DACHOWE

Pokrycie dachowe to poważna inwestycja, do której należy użyć tylko najlepszych i sprawdzonych materiałów. Poszczególne jego elementy tworzą razem spójną, funkcjonalną całość, która przy prawidłowym montażu przetrwa lata. Dobre pokrycie dachowe wpływa na izolację budynku, jest wiatroodporne, wodoszczelne, a także prezentuje się estetycznie. Dach to przecież nie tylko sama dachówka czy blacha, ale również cały zestaw obróbek dachowych jak rynny, wiatrownice lub barierki śniegowe. Szeroki wybór produktów firmy Hanbud pozwala stworzyć wymarzony dach, pasujący do elewacji, ogrodzenia oraz stolarki drzwiowej i okiennej.

 

PRODUKTY DO KRYCIA DACHÓW

 

Nasz asortyment to wiele produktów do krycia dachów. Wszystkie wyroby występują w wielu rozmiarach, kształtach oraz wariantach kolorystycznych. Posiadamy normalizowane modele katalogowe, ale dzięki naszemu rozbudowanemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia na specjalne zamówienie do nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych dachów. Naszym klientom proponujemy następujące produkty do krycia dachów:

  • blachodachówka cięta na wymiar,
  • blachodachówka modułowa,
  • panele dachowe na rąbek,
  • blacha trapezowa.

Ponadto posiadamy duży wybór obróbek dachowych: wiatrowiec, rynien i elementów do rynien, obróbek przyściennych, obróbek kominowych, kalenic, gąsiorów, barier śniegowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem pokryć dachowych i nie tylko.

pokrycie dachowe hanbud

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.  

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.