Pokrycia dachowe

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie
Blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Blachy trapezowe powstają z ocynkowanej lub alucynkowej stali. Są powleczone dodatkowymi powłokami ochronnymi, które chronią pokrycie dachu przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Do zalet blach trapezowych należy ich niska waga, korzystna cena i łatwość montażu.

Blachodachówki modułowe

Blachodachówki modułowe

Blachodachówka modułowa to tańsza alternatywa dla tradycyjnych dachówek. Ma niską wagę i łatwo dopasować ją do dachów o nietypowej konstrukcji. Pokrycie wyróżnia się swoją trwałością oraz odpornością na uszkodzenia i korozję.

Blachodachówki cięta na wymiar

Blachodachówki cięte na wymiar

Blachodachówka to lekkie, trwałe i ekonomiczne pokrycie dachowe ze stalowym rdzeniem. Nasze wyroby są zabezpieczone powłokami ochronnymi przed korozją oraz innymi uszkodzeniami. Dzięki bardzo wysokiej jakości produkty zachowują doskonały stan techniczny i wizualny przez wiele lat.

Panele dachowe na rąbek

Panele dachowe na rąbek

Panele dachowe na rąbek to łatwe w montażu pokrycie o niskiej wadze i oryginalnym wyglądzie. Sprawdzają się zarówno na dachach o niewielkim, jak i dużym kącie nachylenia. Wykorzystywane są również jako panele elewacyjne.

Obróbki dachowe

Obróbki dachowe

Obróbki dachowe odgrywają bardzo ważną rolę w ochronie dachu przed wilgocią i wiatrem. Zapewniają szczelność i estetyczny wygląd pokrycia. Obróbki z naszej oferty cechują się wysoką jakością wykonania oraz są zabezpieczone przed korozją i oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

Pokrycie dachowe to poważna inwestycja, do której należy użyć tylko najlepszych i sprawdzonych materiałów. Poszczególne jego elementy tworzą razem spójną i funkcjonalną całość. Przy prawidłowym montażu konstrukcja przetrwa długie lata. Dobre pokrycie dachowe wpływa na izolację termiczną budynku, jest wiatroodporne, wodoszczelne, a także prezentuje się estetycznie. Dach to przecież nie tylko sama dachówka czy blacha, ale również cały zestaw obróbek dachowych jak rynny, wiatrownice lub barierki śniegowe. Produkty z naszej oferty pozwalają stworzyć wymarzony dach, pasujący do elewacji, ogrodzenia oraz stolarki drzwiowej i okiennej.

Produkty do krycia dachów

Nasz asortyment obejmuje produkty do krycia dachów w wielu rozmiarach, kształtach oraz wariantach kolorystycznych. Posiadamy normalizowane modele katalogowe, ale dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia na specjalne zamówienie. 

  pokrycie dachowe hanbud

  Tworzymy pokrycia nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych dachów. Naszym klientom oferujemy następujące produkty:

  • blachodachówka cięta na wymiar,
  • blachodachówka modułowa,
  • panele dachowe na rąbek,
  • blacha trapezowa.

  Ponadto zapewniamy duży wybór obróbek dachowych: wiatrowiec, rynien i elementów do rynien, obróbek przyściennych, obróbek kominowych, kalenic, gąsiorów, barier śniegowych.

  Pokrycie dachowe na garaż i budynki gospodarcze

  W naszej ofercie znajdują się również pokrycia dachowe na garaż, altanę i budynki gospodarcze. Do wykonania zadaszenia małej zabudowy polecamy wytrzymałe i odporne na czynniki atmosferyczne blachy trapezowe T-14R. Produkty są zabezpieczone przed korozją oraz odprowadzają wodę, której nie wchłaniają, dzięki czemu konstrukcja nie jest narażona na niebezpieczne obciążenia nagromadzonymi warstwami opadów. Ponadto blachy są estetycznie wykończone i dostępne w wielu kolorach.

  Sprawdź artykuły poradnikowe

  Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

  Zobacz nasze katalogi produktowe

  Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

  Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

  Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.