Panele dachowe na rąbek

Ponad 25 lat działalności
140 pracowników
3000 punktów sprzedaży w całej Europie

POZNAJ OFERTĘ PANELI DACHOWYCH NA RĄBEK

Znany od wielu panel dachowy na rąbek znalazł zastosowanie zarówno w klasycznym budownictwie, budynkach sakralnych, budynkach objętych ochroną konserwatorską, jak też w nowoczesnej architekturze. Można go układać w pionie, poziomie, wykorzystać do pokrycia dachu lub do elewacji.
Dzięki temu rozwiązaniu łatwo jest zoptymalizować koszty realizacji, ponieważ panel dachowy na rąbek jest lekki i wymaga lekkiej konstrukcji dachu. Jest on produkowany na wymiar, niezwykle łatwo się go układa ponieważ posiada specjalnie skonstruowany zamek zatrzaskowy oraz otwory montażowe ułatwiające mocowanie go do konstrukcji dachu.

Panel PH 510
Panel PH 310

Dzięki swojej budowie, na którą składają się specjalne przetłoczenia i rąbki dodatkowo usztywnia on dach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla dachów o niewielkim nachyleniu.

Panele dachowe produkowane są na wymiar, niezwykle łatwo się go układa ponieważ posiada specjalnie skonstruowany zamek zatrzaskowy oraz otwory montażowe ułatwiające mocowanie go do konstrukcji dachu. Do produkcji najczęściej wykorzystywana jest blacha powlekana o grubości 0,5 mm – 0,7 mm.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.  

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.