Billboardy

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

STELAŻE BILBORDÓW

Oferowane przez Hanbud stelaże do billboardów to wytrzymałe, stalowe konstrukcje, które mogą być zamontowane do ściany budynku, ogrodzenia lub ustawione na podłożu. Solidne mocowania zapewniają trwałość przez lata. Produkty te są zabezpieczone przed korozją i promieniowaniem UV. Dodatkowo posiadamy bilbordy przenośne, które są nowatorskim wyrobem opatentowanym przez Hanbud. Wszystkie nasze bilbordy zaprojektowane są zgodnie z obowiązującą normą wiatrową. Oferujemy je w dwóch rozmiarach: 504 cm x 238 cm oraz 600 cm x 300 cm. Bilbordy mogą być jednostronne lub dwustronne. Do każdego z nich jest możliwość doczepienia dodatkowej nadstawy stanowiącej dodatkową powierzchnię reklamową.

Billboardy naścienne
Billboardy stałe
Billboardy przenośne

ZASTOSOWANIE BILBORDÓW

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z oferowanych przez nas stelaży do bilbordów? To nie tylko wiele możliwości ich użycia oraz montaż zarówno na posesji, ogrodzeniu, jak i elewacji budynku. Zastosowanie bilbordów to coś więcej niż reklama w miejscach, gdzie występuje duże skupisko ludzi. To również możliwość przedstawienia produktów firmy na budynku przedsiębiorstwa czy stworzenia tablicy informacyjnej w centrum miasta, przejściach podziemnych, galeriach handlowych czy miejscach użyteczności publicznej. Szczególnie w przypadku bilbordów znajdujących się na ścianach.

Wydzielenie powierzchni reklamowej na własnej posesji, ogrodzeniu lub elewacji domu może być dodatkowym źródłem dochodu. Tego typu bilbord zawsze można wynająć, a jeśli mieszkają Państwo blisko centrum czy ruchliwych węzłów komunikacyjnych, inwestycja taka szybko się zwróci i będzie generować wysokie przychody, które dodatkowo zasilą domowy budżet.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.