Kontakty handlowe

Ponad 25 lat działalności
140 pracowników
3000 punktów sprzedaży w całej Europie

KLIENCI DETALICZNI

ODDZIAŁ BIELSK PODLASKI

 

Tel.: + 48 607 357 735,
email: biuro@hanbud-dachy.pl

 

ODDZIAŁ KURIANY

 

Tel.: + 48 605 431 444,
email: bialystok@hanbud-dachy.pl

 

ODDZIAŁ TOŁCZE

 

Tel.: +48 601 058 768,
email: biuro@zaprom.pl

 

KLIENCI HURTOWI

Dział zamówień

 

Łukasz Jaroszewicz
Tel.: +48 603 811 444
email: biuro@hanbud-dachy.pl
email: l.jaroszewicz@hanbud-dachy.pl

Dział Logistyki

 

Małgorzata Czerwińska
Tel.: +48 607 581 444
email: m.czerwinska@hanbud-dachy.pl

 

 

Dział zamówień

 

Karol Karpiesiuk
Tel.: + 48 697 350 444,
email: k.karpiesiuk@hanbud-dachy.pl

Dział Transportu

 

Damian Ostapkowicz
Tel.: +48 667 412 444
email: d.ostapkowicz@hanbud-dachy.pl

OPIEKUNOWIE REGIONALNI

POLSKA PŁN – WSCHODNIA

 

Robert Witkowski
Tel.: + 48 609 278 444,
email: r.witkowski@hanbud-dachy.pl

POLSKA

 

Profile do suchej zabudowy
Krzysztof Lewicki
Tel.: +48 695 667 444,
email: k.lewicki@hanbud-dachy.pl

 

 

 

LITWA, ŁOTWA, ESTONIA

 

Kazimierz Balita
Tel.: + 48 667 225 444,
email: k.balita@hanbud-dachy.pl

POLSKA PŁN – ZACHODNIA

 

Jarosław Aleksiejew
Tel.: +48 605 523 444,
email: j.aleksiejew@hanbud-dachy.pl

 

 

 

POLSKA POŁUDNIOWA

 

Daniel Nowak
Tel.: + 48 695 338 444,
email: d.nowak@hanbud-dachy.pl

POLSKA POŁUDNIOWA

 

Małgorzata Krawczyk
Tel.: + 48 607 092 444,
email: m.krawczyk@hanbud-dachy.pl

 

 

 

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.  

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.