Kontakty handlowe

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie

KONTAKT DLA KLIENTÓW DETALICZNYCH

ODDZIAŁ BIELSK PODLASKI

 

tel. + 48 607 357 735
email: biuro@hanbud-dachy.pl

 

ODDZIAŁ KURIANY

 

tel. + 48 605 431 444
email: bialystok@hanbud-dachy.pl

 

ODDZIAŁ TOŁCZE

 

tel. +48 601 058 768
email: biuro@zaprom.pl

 

KOTNAKT DLA KLIENTÓW HURTOWYCH

Dział zamówień

 

Łukasz Jaroszewicz
tel. +48 603 811 444
email: biuro@hanbud-dachy.pl
email: l.jaroszewicz@hanbud-dachy.pl

Dział zamówień

 

Karol Karpiesiuk
tel. + 48 697 350 444
email: k.karpiesiuk@hanbud-dachy.pl

Dział Logistyki

 

Bartłomiej Pawłowski
tel. +48 783 648 444
email: b.pawlowski@hanbud-dachy.pl

KONTAKT Z OPIEKUNAMI REGIONALNYMI – POKRYCIA DACHOWE

POLSKA PŁN – WSCHODNIA

 

Robert Witkowski
tel. + 48 609 278 444
email: r.witkowski@hanbud-dachy.pl

POLSKA PŁN – ZACHODNIA

 

Jarosław Aleksiejew
tel. +48 605 523 444
email: j.aleksiejew@hanbud-dachy.pl

 

POLSKA CENTRALNA

 

Andrzej Niedźwiedzki
tel. + 48 695 338 444
email: a.niedzwiedzki@hanbud-dachy.pl

POLSKA PŁD – ZACHODNIA

Mateusz Mundzik
tel. + 48 724 113 444
email: m.mundzik@hanbud-dachy.pl

KUJAWSKO-POMORSKIE, PŁN CZĘŚĆ WOJ. WIELKPOLSKIEGO

 

Karol Warda
tel. +48 695 108 444
email: k.warda@hanbud-dachy.pl

POLSKA POŁUDNIOWA

Małgorzata Krawczyk
tel. + 48 607 092 444
email: m.krawczyk@hanbud-dachy.pl

 

 

 

KONTAKT Z OPIEKUNAMI REGIONALNYMI – PROFILE DO SUCHEJ ZABUDOWY

POLSKA

 

Krzysztof Lewicki
tel. +48 695 667 444
email: k.lewicki@hanbud-dachy.pl

 

 

 

KONTAKT Z OPIEKUNAMI REGIONALNYMI – OGRODZENIA METALOWE

POLSKA ZACHODNIA

 

Wiesław Klimczak
Tel.: +48 724 585 444,
email: w.klimczak@hanbud-dachy.pl

 

 

 

POLSKA WSCHODNIA

 

Jarosław Klekotko
Tel.: +48 609 898 444,
email: j.klekotko@hanbud-dachy.pl

 

 

 

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.