Profile do suchej zabudowy

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie

PROFILE DO SUCHEJ ZABUDOWY

Wśród naszej bogatej oferty produktów z blachy znaleźć mogą państwo szeroki wybór profili do suchej zabudowy. Pozwolą zbudować trwałą i wytrzymałą konstrukcję ścian i sufitów w oparciu o niezwykle popularne płyty gipsowo-kartonowe Ścienne profile do zabudowy mają zazwyczaj oznaczenie U lub C (opcjonalnie UW lub CW). Różnica pomiędzy nimi to głównie zastosowanie. Produkty oznaczone literą U stosuje się poziomo. Wzmacniają przede wszystkim stropy i podłogi. Instaluje się do nich profile oznaczone przez C i wówczas obydwa profile tworzą konstrukcję ścian.

Profile typu CD 60
Profile typu UD 28/48
Profile typu UD 30 ECO
Profile typu UD 30
Profile typu CW 50
Profile typu CW 75
Profile typu CW 100
Profile typu UW 50
Profile typu UW 75
Profile typu UW 100

PROFILE KONSTRUKCYJNE, ŚCIAN, DACHÓW, PODDASZY

Oferowane przez naszą firmę profile konstrukcyjne idealnie sprawdzą się do bezpiecznej konstrukcji ścian, dachów, a także zabudowy poddaszy. Ich produkcja prowadzona jest pod nadzorem zgodnie ze wszystkimi normami tak, aby klienci końcowi uzyskali wysokiej jakości produkt, zapewniający funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz stabilność konstrukcji ich domu.

HANBUD produkuje kilka rodzajów profili, które idealnie sprawdzą się w przypadku każdego rodzaju budownictwa. W ofercie posiadamy profile typu CD, UW, UD, CW. Poszczególne produkty różnią się długością, rozmiarem oraz przeznaczeniem. Dlatego klienci mogą dobrać profile do suchej zabudowy w zależności od swoich potrzeb. Oferowane przez nas profile do suchej zabudowy pozwolą postawić każdą konstrukcję z płyt, niezależnie od ciężaru, wielkości i skomplikowania. Zapraszamy do przetestowania – jesteśmy przekonani, że spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.