Blachodachówki modułowe

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

POZNAJ NASZE BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Blachodachówki modułowe Blachodachówka modułowa marki HANBUD to nowatorski produkt, który zdobywa coraz więcej zwolenników. Powodów jest kilka: produkt jest dostępny od ręki i łatwy w transporcie, gwarantuje szybki i niezwykle prosty montaż, a po jego ułożeniu brak jest widocznych łączeń. Do produkcji blachodachówek modułowych HANBUD stosuje najlepsze powłoki z gwarancją sięgającą nawet 30 lat. Stosowanie tego typu pokryć dachowych jest oszczędne i ekologiczne, ponieważ nie produkuje się tutaj dodatkowego odpadu. Możemy łatwo obliczyć potrzebną ilość materiału w zależności od potrzeb klienta – do powierzchni dachu zawsze dodaje się 5% zapasu. Oferowane przez hanbud blachodachówki sprzedawane w arkuszach mają określone wymiary. Blachodachówki Moderno charakteryzują się wymiarami arkusza 1210 mm x 720 mm, natomiast model Retto wymiarami 1180 mm x 720 mm.

Blachodachówka modułowa jest tak samo lekka, jak blacha trapezowa , ponieważ produkuje się je z cienkiej blachy. Obydwa te pokrycia dachowe można stosować nawet na słabej więzi dachowej, ponieważ nie chłonie wody i nie generuje dużego dodatkowego obciążenia. Blachodachówka w arkuszach doskonale sprawdzi się w przypadku dachów wielospadowych, które mają wiele skosów, załamań i niewielkich powierzchni na przykład wokół okien dachowych czy daszków nad balkonem. Rozmiar arkusza pozwala dociąć potrzebną ilość materiału i z łatwością dopasować je do nawet bardzo nieregularnych powierzchni.

Blachodachówka Retto
Blachodachówka Moderno

ZALETY BLACHÓWEK MODUŁOWYCH HANDBUD

Stworzyliśmy innowacyjny produkt, który doskonale nadaje się do krycia wielu rodzajów dachów. Podstawowe zalety blachodachówek modułowych HANDBUD to:

  • sprzedaż w wygodnych, jednakowych arkuszach dostępnych od ręki,
  • łatwy transport na palecie typu EURO, która zmieści się nawet na mniejszy samochód dostawczy, a samochodem osobowym można przewieźć kilka brakujących arkuszy,
  • lekkie i niewielkie arkusze zapewniające szybki i łatwy montaż – do położenia takiego dachu wystarczą jedynie dwie osoby,
  • produkt ekonomiczny, ponieważ po montażu nie pozostaje wiele odpadu.

Wzory blachodachówki modułowej idealnie pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych stylizacji architektonicznych i zapewniają doskonały wygląd dachu, imitując dachówkę ceramiczną. Arkusze blachodachówki modułowej dostarczane są do klienta odpowiednio zabezpieczone na europalecie, co ułatwia tak transport, jak i rozładunek i zmniejsza ryzyko uszkodzenia produktu.:

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.  

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.