Blachodachówki modułowe

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie

Blachodachówka modułowa marki HANBUD to nowatorski produkt, który zdobywa coraz więcej zwolenników. Powodów jest kilka: produkt jest dostępny od ręki i łatwy w transporcie, gwarantuje szybki i niezwykle prosty montaż, a po jego ułożeniu brak jest widocznych łączeń. Do produkcji blachodachówek modułowych stosujemy najlepsze powłoki z gwarancją obejmującą nawet 50 lat. Wykorzystanie tego typu pokryć dachowych jest oszczędne i ekologiczne, ponieważ nie generuje dodatkowych odpadów. Możemy łatwo obliczyć potrzebną ilość materiału w zależności od potrzeb klienta – do powierzchni dachu zawsze dodaje się 5% zapasu. Produkty sprzedawane w arkuszach mają określone wymiary. Blachodachówki Moderno mają wymiar arkusza 1210 mm x 720 mm, natomiast model Retto – 1180 mm x 720 mm.

Blachodachówka modułowa jest tak samo lekka, jak blacha trapezowa, ponieważ produkuje się ją z cienkiej blachy. Obydwa pokrycia dachowe można stosować nawet na słabej więzi dachowej, ponieważ nie chłoną wody i nie generują dużego dodatkowego obciążenia. Blachodachówka w arkuszach doskonale sprawdzi się w przypadku dachów wielospadowych, które mają wiele skosów, załamań i niewielkich powierzchni na przykład wokół okien dachowych czy daszków nad balkonem. Rozmiar arkusza pozwala dociąć potrzebną ilość materiału i z łatwością dopasować je do nawet bardzo nieregularnych powierzchni.

Blachodachówka Retto
Blachodachówka Moderno
Blachodachówka Vena Modular

ZALETY BLACHÓWEK MODUŁOWYCH HANBUD

Stworzyliśmy innowacyjny produkt, który doskonale nadaje się do krycia wielu rodzajów dachów. Podstawowe zalety blachodachówek modułowych HANBUD to:

  • sprzedaż w wygodnych, jednakowych arkuszach dostępnych od ręki,
  • łatwy transport na palecie typu EURO, która zmieści się nawet na mniejszy samochód dostawczy, a samochodem osobowym można przewieźć kilka brakujących arkuszy,
  • lekkie i niewielkie arkusze zapewniające szybki i łatwy montaż – do położenia takiego dachu wystarczą jedynie dwie osoby,
  • produkt ekonomiczny, ponieważ po montażu nie pozostaje wiele odpadu.

Wzory blachodachówki modułowej idealnie pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych stylizacji architektonicznych i zapewniają doskonały wygląd dachu, imitując dachówkę ceramiczną. Arkusze blachodachówki modułowej dostarczane są do klienta odpowiednio zabezpieczone na europalecie, co ułatwia tak transport, jak i rozładunek i zmniejsza ryzyko uszkodzenia produktu.:

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.