Blachodachówki modułowe

Ponad 25 lat działalności
140 pracowników
3000 punktów sprzedaży w całej Europie

POZNAJ NASZE BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Blachodachówki modułowe marki HANBUD to nowatorski produkt, który zdobywa coraz więcej zwolenników. Powodów jest kilka: produkt jest dostępny od ręki i łatwy w transporcie, szybki i niezwykle prosty montaż, po ułożenie brak widocznych łączeń, oszczędność, gdyż przy tej metodzie pozostaje niewiele odpadu.

To wyjątkowe rozwiązanie daje możliwość zakupu od ręki kompletnych, wysokiej jakości elementów, niezbędnych do wykonania nowego dachu i na dodatek błyskawiczne w montażu. Do produkcji blachodachówek modułowych HANBUD stosuje najlepsze powłoki z gwarancją sięgającą nawet 30 lat.

Wzory blachodachówki modułowej idealnie pasują do tradycyjnych jak i  nowoczesnych stylizacji architektonicznych i zapewnia doskonały wygląd dachu imitując dachówkę ceramiczną.

Blachodachówka Retto
Blachodachówka Moderno

Innowacyjny produkt, jakim jest blachodachówka modułowa jest coraz szerzej stosowanym rozwiązaniem krycia dachów. Zwolenników przybywa, ponieważ tak zwana modułówka posiada wiele zalet.

  • Można od ręki nabyć potrzebną ilość materiału, ponieważ produkt nie jest produkowany na wymiar indywidualnego dachu, a jest przygotowany w odpowiednich, jednakowych arkuszach.
  • Łatwy transport, który nie wymaga specjalnego sprzętu do ładowania i rozładunku, ponieważ blachodachówka jest spakowana na palecie typu EURO. Zmieści się nawet na mniejszy samochód dostawczy, a samochodem osobowym można przewieźć kilka brakujących arkuszy.
  • Montaż jest szybki i niezwykle sprawny, ponieważ arkusze są niewielkie, a przez to lekkie. Do położenia takiego dachu wystarczą jedynie dwie osoby.
  • Jest produktem ekonomicznym, ponieważ po montażu nie pozostaje wiele odpadu.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.  

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.