Blachodachówka

Ponad 25 lat działalności
140 pracowników
3000 punktów sprzedaży w całej Europie

POZNAJ NASZE BLACHODACHÓWKI

Dachówka blaszana produkowana na wymiar, pod indywidualne zamówienie klienta, to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań w kryciu dachów. Proces cięcia arkuszy jest w pełni zautomatyzowany i umożliwia dostosowanie rozmiarów do najbardziej skomplikowanego dachu.

Równie ważnym atutem blachodachówki jest jej lekkość. Jest to niezmiernie ważne pod kątem ekonomicznym, ponieważ wybierając takie rozwiązanie nie obciążamy nadmiernie konstrukcji dachu i całego budynku, co sprawia, że koszty realizacji projektu są niższe.

Obecnie jakość produktów z blachy ocynkowanej jest niezwykle wysoka. Zaopatrujemy się w materiał wsadowy w najlepszych i najbardziej nowoczesnych hutach. Posiadamy w ofercie powłokę o grubości nawet 80 µm i gwarancji do 30 lat. Rozwój technologiczny w tej branży pozwolił na osiągnięcie wyników, które zapewniają długoletnią odporność materiału na promieniowanie UV i wilgoć, co gwarantuje doskonały stan techniczny i wizualny przez długi czas.

Duży wybór modeli uzupełnia szeroka gama kolorystyczna produktów, która pozwala dopasować budynek do elewacji jak też do otoczenia. Oprócz standardowych kolorów z palety RAL oferujemy nowoczesną i niezwykle atrakcyjną matową strukturę.

Blachodachówka Argilla
Blachodachówka Malta
Blachodachówka Vena

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.  

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.