Sztachety metalowe

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

SZTACHETY METALOWE

Sztachety metalowe to innowacyjny produkt, który pozwoli uzyskać elegancki i estetyczny wygląd posesji. Stanowią główny element, z którego składają się wszelkiego rodzaju ogrodzenia. Mogą być przymocowane w pozycji pionowej, poziomej, poprzecznej lub dwustronnie, co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Hanbud oferuje bogatą kolorystykę sztachet metalowych. Klienci mają do wyboru wykończenie matowe, połysk lub drewnopodobne. Sztachety produkowane są z wysokogatunkowej stali, co pozwala uzyskać pożądany kształt sztachety, przy zachowaniu odpowiedniej sztywności. Dzięki w pełni zautomatyzowanym i powtarzalnym procesom produkcyjnym użytkownik ma pewność, że wszystkie sztachety będą miały identyczny wygląd, co zdecydowanie podniesie walory estetyczne całego metalowego ogrodzenia.

Sztacheta Astra
Sztacheta Standard
Sztacheta Standard
Sztacheta Emka
Sztacheta Estetic
Sztacheta Sigma
Sztacheta Sigma
Sztacheta Polo

ZALETY SZTACHET METALOWYCH

Na rynku dostępnych jest wielu producentów ogrodzeń oraz sztachet, jednak na szczególną uwagę zasługują produkowane przez firmę Hanbud sztachety metalowe. Wyróżniają się nienaganną stylistyką, dużą wytrzymałością oraz różnorodnością zastosowań. Jakie są najważniejsze zalety sztachet metalowych to przede wszystkim:

  • brak konieczności corocznego malowania i konserwacji,
  • stosunkowo niska cena,
  • wysoka sztywność,
  • możliwość samodzielnego złożenia ogrodzenia,
  • duża personalizacja,
  • powtarzalność elementów,
  • solidność,
  • zabezpieczenie przed włamaniem.

Sztachety metalowe pozwalają wykonać różnorodne ogrodzenia, nawet z dużą ilością uskoków. Bez problemu można stworzyć z nich bramki wejściowe czy bramy wjazdowe. Komponują się zarówno ze stalowymi słupkami, jak i ceglanymi murami. Są wszechstronne w zastosowaniu i obecnie są jednymi z najczęściej wybieranych typów ogrodzeń.

SZTACHETY IMITUJĄCE DREWNO

Wiele osób marzy o drewnianym ogrodzeniu, jednak konserwacja drewnianych sztachet, ich coroczne malowanie oraz łatwość uszkodzenia może zniechęcić. Nasza firma przychodzi z rozwiązaniem tych problemów i oferuje wysokiej jakości sztachety imitujące drewno. Klienci mogą wybierać spośród wielu kolorów i wzorów, dzięki czemu stworzą wymarzone ogrodzenie pasujące do elewacji czy stolarki okiennej i drzwiowej.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.  

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.