HOME >> OGRODZENIA

Ogrodzenia

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

OGRODZENIA

Ogrodzenie wokół posesji pełni niezwykle ważną funkcję. Szeroki wybór materiałów i kolorów pozwoli stworzyć eleganckie wykończenie, które nie tylko zagwarantuje bezpieczeństwo i spokój, ale również będzie prezentowało się niezwykle efektownie. Ogrodzenie dodatkowo pozwala precyzyjnie określić granice działki budowlanej zgodnie z planem. Mogą Państwo wyróżnić się na tle innych domów nie tylko ładną elewacją, ciekawą aranżacją ogródka czy dachem, ale również wyjątkowym ogrodzeniem metalowym.

 

SZTACHETY I OGRODZENIA

 

Stylowe sztachety i pełne ogrodzenia metalowe zapewnią Państwu spokój i bezpieczeństwo. Ciekawy design będzie cieszył oko, a także osłoni od widoku ciekawskich przechodniów i sąsiadów. Oferowane przez Hanbud produkty pozwolą stworzyć spersonalizowane wykończenie. W naszej ofercie są:

  • ogrodzenia metalowe mające możliwość montażu w pionie, poziomie lub dwustronnie, aby jeszcze lepiej osłonić posesję,
  • sztachety metalowe w wielu kolorach o różnorodnym wykończeniu: od matowych po imitujące drewno, o różnej wysokości profilu,
  • ogrodzeń żaluzjowych dostarczanych w formie całych, złożonych przęseł lub do montażu samodzielnego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

hanbud ogrodzenie

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.