Realizacje

Ponad 25 lat działalności
140 pracowników
3000 punktów sprzedaży w całej Europie

POZNAJ NASZE PRODUKTY W PRAKTYCE

Ogrodzenie ze sztachet metalowych Sigma

W prezentowanym ogrodzeniu wykorzystane zostały sztachety metalowe. Konstrukcja wykonana została ze słupków betonowych wykończonych naturalnym kamieniem. Odpowiednio dobrana kolorystyka sprawia, że całe ogrodzenie wygląda spójnie i ciekawie. Materiały zastosowane do wykonania sprawiają, że ogrodzenie jest niezwykle solidne i trwałe. Zarówno sztachety metalowe, jak i słupki pokryte naturalnym kamieniem nie wymagają regularnej konserwacji.

Eleganckie ogrodzenie składające się ze sztachet metalowych oraz gabionów

W tym ogrodzeniu sztachety metalowe są jednym z elementów przemyślanej konstrukcji. Główną częścią ogrodzenia są ozdobne gabiony, które posadowione zostały na solidnym fundamencie wykończonym naturalnym kamieniem. Dzięki temu użytkownik uzyskał nie tylko ciekawy wygląd, ale też doskonałą izolację posesji przed wzrokiem przechodniów.

Ogrodzenia żaluzjowe

Ogrodzenia żaluzjowe stanowią bardzo eleganckie ogrodzenie i często wybierane są ze względu na wysokie walory estetyczne. W tym przypadku ciemny kolor żaluzji kontrastuje z czerwonymi słupkami. Ogrodzenie żaluzjowe pełni nie tylko walory estetyczne, doskonale odgradza posesję przed wzrokiem oraz dostępem osób niepowołanych.

Klasyczne ogrodzenie ze sztachet metalowych

Proste ogrodzenie składające się z metalowych przęseł oraz sztachet idealnie sprawdza się w prostych budynkach, które nie wymagają dodatkowych elementów ozdobnych. Warto zwrócić uwagę na sposób montażu. Dzięki dwustronnemu przykręceniu sztachet użytkownicy posesji zostają niemal całkowicie odizolowani od widoku osób postronnych.

Ogrodzenie ze sztachet metalowych z ozdobnymi elementami stalowymi

Jak widać, sztachety metalowe bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku eleganckich ogrodzeń. W tym przypadku ogrodzenie zostało ozdobione eleganckimi, metalowymi elementami, które podkreślają   charakter posesji.