Realizacje ogrodzenia

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie

POZNAJ NASZE PRODUKTY W PRAKTYCE

Ogrodzenie ze sztachet metalowych Sigma

W prezentowanym ogrodzeniu wykorzystane zostały sztachety metalowe Sigma. Konstrukcja wykonana została ze słupków betonowych wykończonych naturalnym kamieniem. Odpowiednio dobrana kolorystyka sprawia, że całe ogrodzenie wygląda spójnie i ciekawie. Materiały zastosowane do wykonania sprawiają, że ogrodzenie jest niezwykle solidne i trwałe. Zarówno sztachety metalowe, jak i słupki pokryte naturalnym kamieniem nie wymagają regularnej konserwacji.

Eleganckie ogrodzenie składające się ze sztachet metalowych oraz gabionów

W tym ogrodzeniu sztachety metalowe są jednym z elementów przemyślanej konstrukcji. Główną częścią ogrodzenia są ozdobne gabiony, które posadowione zostały na solidnym fundamencie wykończonym naturalnym kamieniem. Dzięki temu użytkownik uzyskał nie tylko ciekawy wygląd, ale też doskonałą izolację posesji przed wzrokiem przechodniów.

Ogrodzenia żaluzjowe

Ogrodzenia żaluzjowe wyróżniają się elegancją i są często wybierane ze względu na wysokie walory estetyczne. W tym przypadku ciemny kolor żaluzji kontrastuje z czerwonymi słupkami. Ogrodzenie żaluzjowe pełni nie tylko walory estetyczne, doskonale odgradza posesję przed wzrokiem oraz dostępem osób niepowołanych.

Klasyczne ogrodzenie ze sztachet metalowych

Proste ogrodzenie składające się z metalowych przęseł oraz sztachet idealnie sprawdza się w prostych budynkach, które nie wymagają dodatkowych elementów ozdobnych. Warto zwrócić uwagę na sposób montażu. Dzięki dwustronnemu przykręceniu sztachet użytkownicy posesji zostają niemal całkowicie odizolowani od widoku osób postronnych.

Ogrodzenie ze sztachet metalowych z ozdobnymi elementami stalowymi

Jak widać, sztachety metalowe bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku eleganckich ogrodzeń. W tym przypadku ogrodzenie zostało ozdobione eleganckimi, metalowymi elementami, które podkreślają   charakter posesji.

Ogrodzenie ze sztachet metalowych

Ogrodzenie ze sztachet metalowych montowanych dwustronnie

Prezentowana realizacja pokazuje, jak w ciekawy i elegancki sposób można połączyć różne materiały wykorzystywane do produkcji ogrodzeń. Jak widać na zdjęciach brama wykonana została z metalu, przęsła wykorzystują klinkier. Odpowiednio dobrane kolorystycznie sztachety metalowe doskonale uzupełniają całość. Dwustronny montaż sztachet metalowych izoluje posesję przed wzrokiem przechodniów.

Posesja ogrodzona płotem ze sztachet metalowych

Sztachety metalowe są idealnym wyborem w przypadku ogrodzeń o dużej powierzchni, bowiem brak konieczności regularnego malowania i konserwacji znacznie obniża koszty inwestycji. Dobierając odpowiednio kolor sztachet do zabudowań oraz otoczenia można niewielkim kosztem stworzyć trwałe i estetyczne ogrodzenie posesji.

Płot ze sztachet metalowych
Ogrodzenie dwustronne w kolorze drewnopodobnym

Ogrodzenie ze sztachet metalowych montowanych dwustronnie w kolorze drewnopodobnym

Malowniczo położona posesja na skraju lasu została ogrodzona sztachetami metalowymi Sigma w kolorze drewnopodobnym. Dwustronny montaż sztachet poziomo pozwolił uzyskać doskonałe zabezpieczenie przed pyłem i innymi zanieczyszczeniami z ulicy.

Ogrodzenie żaluzjowe w kolorze brązowym

Właściciel zastosował na swojej posesji, bezpośrednio stykającej się z drogą osiedlową, ogrodzenie żaluzjowe, aby ograniczyć zanieczyszczenia przedostające się z ulicy oraz zapewnić domownikom prywatność.

Brązowy kolor ogrodzenia w połączeniu z dobranymi kolorystycznie, solidnymi słupkami tworzy spójną kolorystycznie całość.

ogrodzenie żaluzjowe Hanbud
Sztachety metalowe montowane dwustronnie

Sztachety metalowe Polo montowane dwustronnie

Sztachety metalowe są często montowane dwustronnie. Pozwala to wyeliminować kurz i inne zanieczyszczenia mogące przedostawać się z ulicy. Montaż dwustronny pozwala też zwiększyć prywatność użytkowników posesji, chroniąc ją przed wzrokiem przechodniów. Warto podkreślić nowoczesny wzór modelu Polo.

Ogrodzenie żaluzjowe z gabionami

Połączenie ogrodzenia żaluzjowego Hanbud z gabionami nadało posesji niezwykle elegancki i ponadczasowy wygląd.
Żaluzje przyczyniają się do znacznej redukcji hałasu pochodzącego z ulicy. Znacznie ograniczają też przedostawanie się zanieczyszczeń (min. pyłu) do środka posesji.

Ogrodzenie żaluzjowe z gabionami
Ogrodzenie ze sztachetami Sima

Sztachety drewnopodobne Sigma ze zdobioną bramą

Solidna, kuta brama z ciekawym zdobieniem w połączeniu ze sztachetami metalowymi Sigma stanowi niezwykle ciekawe i eleganckie ogrodzenie. Użytkownik zadbał o odpowiedni dobór kolorystyki sztachet, który nie wyróżnia się na tle otoczenia. Warto zwrócić uwagę na masywne, metalowe słupki, które zapewniają solidność całej konstrukcji.

Sztachety metalowe Sigma montowane dwustronnie

Właściciel wybrał sztachety metalowe Sigma montowane dwustronnie. Ten kolor doskonale kontrastuje z dużą ilością roślinności na posesji, tworząc doskonały efekt wizualny. Dwustronny montaż zapewnia także bardzo dobrą izolację dla pyłu i innych zanieczyszczeń mogących przedostawać się z ulicy. 

sztachety metalowe Sigma
sztachety metalowe Polo

Ogrodzenie ze sztachet metalowych Polo w kolorze grafitowym

Sztachety metalowe Polo w popularnym, grafitowym odcieniu idealnie wkomponowały się w klimatyczne otoczenie z ozdobną roślinnością. Dwustronny montaż pozwala uzyskać większą prywatność oraz lepsze zabezpieczenie posesji.

Ogrodzenie żaluzjowe z gabionami

Ogrodzenie żaluzjowe nie tylko nadaje posesji elegancki wygląd, ale także bardzo dobrze zabezpiecza ja przed hałasem i zanieczyszczeniami z ulicy. Właściciel posesji zdecydował się na połączenie przeseł żaluzjowych ze słupkami gabionowami, zyskując niezwykle stylowe ogrodzenie. Kolor grafitowy żaluzji doskonale kontrastuje z dużą ilością drzew, krzewów i iglaków znajdujących się na posesji.

ogrodzenie żaluzjowe Hanbud