Poszerzamy ofertę panelu rąbek PHR Revolution

 

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie

Przygotowaliśmy film instruktażowy, w którym krok po kroku prezentujemy montaż panelu dachowego na rąbek PHR Revolution. W naszym video prezentujemy montaż obróbek dachowych, czyli pasa podrynnowego, pasa nadrynnowego, listwy podgąsiorowej, gąsiora oraz wiatrownic.

PHR355 Revolution to węższa wersja znanego produktu. Mniejsza szerokość efektywna doskonale sprawdzi się w przypadku pokrycia dachowego budynków o małej kubaturze – niewielkich domów jednorodzinnych, garaży, altan.

Panel na rąbek PHR355 Revolution idealnie nadaje się też do zastosowania na elewacji – budynek zyskuje niepowtarzalny, nowoczesny charakter.

Nowa wersja panelu dostępna jest w 4 wykończeniach: molet, mikrofala, płaskie, trapez-1

Mikrofala

Molet

Trapez-1

Płaskie

Szczegóły, dane techniczne oraz kolorystykę znajdziesz na stronie:

PANEL DACHOWY PHR355 REVOLUTION

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.