Pokrycia dachowe Dębica

Hurtownie pokryć dachowych w Dębicy

Pokrycia dachowe w Dębicy w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

pokrycia dachowe dębica

Pokrycia dachowe Dębica - Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Blachy trapezowe są wykonane z wysokiej jakości stali ocynkowanej lub alucynkowanej. Ten rodzaj pokryć wyróżnia się dodatkową warstwą ochronną, które skutecznie chronią Twój dach przed warunkami pogodowymi. Niewątpliwą zaletą naszych produktów jest korzystna cena, łatwy montaż oraz niska waga.
panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Oferowane przez nas panele dachowe na rąbek wyróżniają się kilkoma ważnymi zaletami takimi jak – łatwy montażem, niską wagą oraz efektownym wyglądem. Doskonale sprawdzają się jako pokrycia dachów o różnych kątach nachylenia oraz jako elementy elewacyjne.
blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Do wyboru są także blachodachówki modułowe. Wyróżniają się niską wagą i korzystną ceną, ale przede wszystkim zapewniają dużą wytrzymałość. Produkty te posiadają specjalne warstwy ochronne, które zabezpieczają materiał przed rdzewieniem oraz uszkodzeniem. Przez długi czas pozostają w doskonałym stanie.
blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Blachodachówka jest rozwiązaniem, cechującym się wytrzymałością, lekkością oraz oszczędnością. Nasze pokrycia dachowe posiadają specjalną powłokę, która chroni przed rdzewieniem i uszkodzeniami. Zapewniamy blachodachówkę ciętą dopasowaną do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.
obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Wykorzystanie obróbek dachowych zapewnia ochronę dachu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapewniają też oczekiwaną szczelność oraz estetyczny wygląd. Do tego wszystkiego cechują się naprawdę bardzo dobrą jakością oraz odpornością na rdzewienie.

HANBUD — Nasza firma

Od samego początku funkcjonowania naszej firmy duże znaczenie odgrywało dla nas to, aby zapewnić klientom wytrzymałe i funkcjonalne rozwiązania wykorzystywane podczas budowy domu. Dzięki nam marzenia o własnym, bezpiecznym domu, stają się rzeczywistością.

W ciągu pierwszych lat od powstania naszej firmy HANBUD specjalizowaliśmy się w dystrybucji materiałów budowlanych. Jednak obecnie należymy do liderów wśród firm, zajmujących się produkcją pokryć dachowych.

Najważniejszym naszym priorytetem jest dbanie o potrzeby naszych klientów. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się zainwestować w nowoczesną linię produkcyjną. Dzięki temu możemy zapewniać wytrzymałe, estetyczne i korzystne cenowo pokrycia dachowe.

Produkty HANBUD można dziś zakupić w ponad pięćdziesięciu miastach w całej Polsce. Ciągle poszerzamy naszą ofertę i wdrażamy kolejne innowacje, które zwiększają naszą produktywność.

Zatrudniamy doświadczonych ekspertów, dzięki którym zdołaliśmy osiągnąć liczne cele biznesowe. Ciągle się rozwijamy, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zostaliśmy też docenieni, gdyż otrzymaliśmy Diament Forbes’a oraz znaleźliśmy się w Złotej Setce Przedsiębiorstw.

hanbud

Pokrycia dachowe Dębica - FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Dębicy?

W pierwszej sekcji na tej stronie znajdziesz najważniejsze informacje na temat tego, gdzie w Dębicy można zakupić nasze pokrycia dachowe.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

Firma HANBUD oferuje produkty o wysokiej trwałości, które są odporne na warunki atmosferyczne. Do ich produkcji wykorzystaną nowoczesne rozwiązania technologiczne. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami w całej Polsce, dzięki temu nasze produkty są łatwo dostępne.

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek oraz blachodachówki.

Czy mogę otrzymać wycenę na pokrycie dachowe dla mojego domu?

Tak, po prostu napisz do nas. Wykorzystaj do tego nasz formularz, znajdujący się na naszej stronie wycenahanbud.gr8.com. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Oczywiście, że tak. Posiadamy flotę, która umożliwia nam także przetransportowanie pokryć dachowych pod wskazany przez naszych klientów adres.
Nasza firma zatrudnia 200 pracowników, co sprawia, że jesteśmy jedną z największych pracodawców w woj. podlaskim. Jesteśmy dumni z naszej sieci, która na ten moment już przekracza 100 punktów dystrybucyjnych, które znajdują się na terenie całej Polski. Bardzo ważne było dla nas to, aby poszerzyć swój zasięg także o rynki zagraniczne. Dlatego też oferujemy nasze pokrycia dachowe także w takich krajach jak Litwa, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Węgry oraz Rumunia.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Z dumną podkreślamy, że należymy do liderów w swojej branży. Rozwój naszej firmy sprawia, że obecnie jesteśmy w stanie każdego roku przetwarzać nawet 40.000 ton stali. W naszej bogatej ofercie znajdują się takie produkty jak – pokrycia dachowe, ogrodzenia oraz kształtowniki. Stawiamy na ciągły rozwój technologiczny, gdyż naszym zdaniem to najlepszy sposób na to, aby zapewniać klientom wysoką jakość oraz produkty zgodne z aktualnymi oczekiwaniami. W naszym parku maszynowym znajduje się ponad 30 nowoczesnych urządzeń wykorzystywanych do obróbki blachy. Dysponujemy zautomatyzowaną linię produkcyjną, która umożliwia nam realizację każdego zlecenia nawet dla bardzo wymagających klientów. Działamy precyzyjne, skutecznie i sprawnie.