Obróbki dachowe

Ponad 25 lat działalności
140 pracowników
3000 punktów sprzedaży w całej Europie

POZNAJ NASZE OBRÓBKI DACHOWE

Piękny i właściwie wykonany dach to prawdziwa ozdoba każdego domu. Kluczem do sukcesu są odpowiednio wykonane i zamontowane obróbki blacharskie.

Obróbki to jeden z najważniejszych elementów dachu. Stanowią one bowiem nie tylko estetyczne wykończenie, ale przede wszystkim zamykają i uszczelniają dach w miejscach, gdzie połać się kończy bądź komplikuje.

Wiatrownica górna
Wiatrownica górna
Wiatrownica dolna
Wiatrownica do panela
Rynna koszowa
Pas nadrynnowy
Obróbka przyścienna
Obróbka kominowa
Obróbka podgąsiorowa
Kalenica prosta
Kalenica baryłkowa
Gąsior do panela
Bariera śniegowa

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.  

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.