Internacjonalizacja przedsiębiorstwa Hanbud sp. z o.o. na rynek rumuński

Ponad 25 lat działalności
140 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

Nazwa Beneficjenta: HANBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa Hanbud sp. z o.o. poprzez dywersyfikację rynków zbytu, wzrost sprzedaży, a w efekcie maksymalizacja zysków firmy. Projekt dotyczy przygotowania do wdrożenia nowego modelu biznesowego związanego z internacjonalizacją. Cel zostanie osiągnięty poprzez przygotowanie do internacjonalizacji wybranych produktów firmy na rynku rumuńskim.

Całkowita wartość projektu : 523 513,75 PLN

Wkład Funduszy Europejskich : 361 777,79 PLN

Projekt był realizowany w okresie : 06/2019 – 06/2020

 

mapa Rumunii

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.