HANBUD złotym sponsorem X Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie
Od 15 lata nasza firma produkuje metalowe pokrycia dachowe. O dachach wiemy wszystko! Dlatego zdajemy sobie sprawę jak ważna jest edukacja Młodych Dekarzy, która jest kluczem do rozwoju branży dachowej. W tym roku w ramach wsparcia inicjatywy Zawód Przyszłości Dekarz Hanbud jako Złoty Sponsor wziął udział w X Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy odbywających się podczas Targów Budma w dniach 4-6.02.2020 r. To były dla nas wyjątkowe zawody, gdyż swoją premierę miał nasz nowy produkt – blachodachówka modułowa Retto, która posłużyła jako materiał wykorzystywany w zawodach.

Zobacz naszą relację z X Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy podczas targów Budma 2020: https://youtu.be/gxstE48TUkE

Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.