Hanbud wspiera Młodych Dekarzy!

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

Hanbud wspiera Młodych Dekarzy! Zawód Przyszłości Dekarz to projekt realizowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, na obszarze całego kraju,

we współpracy z organizacjami branżowymi, samorządami i Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Ministerstwem Rozwoju i Gospodarki.

Zawód Przyszłości Dekarz to kampania edukacyjna, została zainicjowana przez samych dekarzy, którzy dostrzegają skutki braku wykwalifikowanych pracowników w tym zawodzie.

Efekty odczuwalne są zarówno przez branżę dekarską, jak i przez konsumentów.

zawód przyszłości dekarz

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.