BLACHODACHÓWKI

O PRODUKCIE

Dachówka blaszana produkowana na wymiar, pod indywidualne zamówienie klienta, to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań w kryciu dachów. Proces cięcia arkuszy jest w pełni zautomatyzowany i umożliwia dostosowanie rozmiarów do najbardziej skomplikowanego dachu.

Równie ważnym atutem blachodachówki jest jej lekkość. Jest to niezmiernie ważne pod kątem ekonomicznym, ponieważ wybierając takie rozwiązanie nie obciążamy nadmiernie konstrukcji dachu i całego budynku, co sprawia, że koszty realizacji projektu są niższe.

Obecnie jakość produktów z blachy ocynkowanej jest niezwykle wysoka. Zaopatrujemy się w materiał wsadowy w najlepszych i najbardziej nowoczesnych hutach. Posiadamy w ofercie powłokę o grubości nawet 80 µm i gwarancji do 30 lat. Rozwój technologiczny w tej branży pozwolił na osiągnięcie wyników, które zapewniają długoletnią odporność materiału na promieniowanie UV i wilgoć, co gwarantuje doskonały stan techniczny i wizualny przez długi czas.

Duży wybór modeli uzupełnia szeroka gama kolorystyczna produktów, która pozwala dopasować budynek do elewacji jak też do otoczenia. Oprócz standardowych kolorów z palety RAL oferujemy nowoczesną i niezwykle atrakcyjną matową strukturę.