Blacha trapezowa T-35 to wytrzymałe pokrycie dachowe i elewacyjne, które sprawdza się przede wszystkim w zabudowaniach wielkopowierzchniowych, takich jak hale magazynowe i przemysłowe czy obiekty handlowe. Świetnie komponuje się z nowoczesną architekturą o prostych formach. Jej kształt sprawia, że nie wchłania wody, lecz skutecznie ją odprowadza, co zapobiega powstawaniu obciążeń stwarzających niebezpieczeństwo dla całego budynku i jego użytkowników.

Oferujemy kilka rodzajów powłok, w tym matowe oraz z połyskiem. Każdą blachę zabezpieczamy przed korozją. Zapewniamy możliwość cięcia na wymiar oraz szeroki wybór kolorów.

Zalety blachy trapezowej T-35

Blacha trapezowa T-35 zyskała popularność dzięki swojej niskiej cenie, prostocie w montażu i długiej żywotności i trwałości. Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie czynników atmosferycznych (mrozy i upały, opady, promieniowanie UV). Model wyposażony jest w antykondensat, który zapobiega skraplaniu się wody. Blachy są też zabezpieczone powłoką antykorozyjną, dzięki czemu ich struktura nie ulega uszkodzeniu i pozostają szczelne nawet w warunkach, w których często pozostają narażone na wilgoć. Istotną zaletą jest także to, że nie wymagają konserwacji, aby utrzymać właściwości oraz nasycony, niewypłowiały kolor.

Warto wspomnieć o tym, że materiał ma bardzo szerokie zastosowanie. W przeciwieństwie do blachodachówek blachy trapezowe mogą być zamontowane na dachach o spadku już od 5°.

Specyfikacja techniczna

 

Wysokość profilu 35 mm
Szerokość wsadu 1250 mm
Szerokość użytkowa 1050 mm
Szerokość całkowita 1080 mm
Maksymalna zalecana długość arkusza 10000 mm
Minimalna długość arkusza 500 mm
Blacha trapezowa T35

Gdzie kupisz BLACHĘ TRAPEZOWĄ

 

Sieć sprzedaży blachy trapezowej obejmuje kilkadziesiąt punktów we wszystkich województwach.

Sprawdź dostępne lokalizacje i wybierz najbliższy punkt.

 

Galeria realizacji

 

Kolorystyka

 

Poznaj kolorystykę blachy trapezowej. Dokument w formacie PDF

 

Dostępne powłoki