Wzrost konkurencyjności firmy HANBUD Sp. z o.o. poprzez wdrożenie innowacji procesowej do wytwarzania profili giętych z giętych z taśmy ocynkowanej

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

Firma Hanbud zrealizowana projekt pt „Wzrost konkurencyjności firmy HANBUD Sp. z o.o. poprzez wdrożenie innowacji procesowej do wytwarzania profili giętych z giętych z taśmy ocynkowanej” o nr POPW.02.03.02-20-0021/20-01 w ramach którego wprowadzono innowacyjne rozwiązanie w zakresie technologii produkcji profili typu GK, sprowadzające się do wstępnego przewalcowania ocynkowanej taśmy stalowej. Efektem nowego procesu jest wyrób o korzystnych parametrach wytrzymałościowych, dzięki czepmy zwiększa się zakres jego zastosowania.

blacha w kręgach

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.