Wzrost konkurencyjności firmy HANBUD Sp. zo.o. poprzez wdrożenie innowacji procesowej do wytwarzania profili giętych z giętych z taśmy ocynkowanej

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

POIR.02.03.02-20-0021/20

Hanbud Sp. z o.o. realizuje projekt POIR.02.03.02-IP.03-00-003/19 pt. „Wzrost konkurencyjności firmy HANBUD Sp. zo.o. poprzez wdrożenie innowacji procesowej do wytwarzania profili giętych z giętych z taśmy ocynkowanej”.

Projekt polega na wdrożeniu wyników prac badawczo-rozwojowych uzyskanych w ramach Etapu I działania 2.3.2. Dzięki temu nastąpi wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji – innowacji procesowej w przedsiębiorstwie HANBUD.
Okres realizacji to styczeń – grudzień 2021. Jest to okres wystarczający na upublicznienie zapytania, zebranie ofert, zamówienie urządzenia i jego finalny zakup.

Efektami realizacji projektu jest wprowadzenie innowacji procesowej i tym samym osiągnięcie korzyści:

– zmniejszenia kosztów materiału wsadowego (taśmy ocynkowanej),

– zwiększenia uniwersalności produkcji,

– lepsze własności wytrzymałościowe wyrobów (wskutek umocnienia odkształceniowego przy walcowaniu),

– zmniejszenie kosztów magazynowania materiału wsadowego,

Wydatki ogółem: 1 107 000.00 PLN

Wydatki kwalifikowalne: 800 000.00 PLN

Dofinansowanie: 480 000.00 PLN

linia Revolution
fundusze europejskie

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.