• HANBUD
  • $
  • Blog
  • $
  • [Wideo] Jak wybrać pokrycie dachowe. Wyjaśniamy czynniki ważne z punktu widzenia inwestora.

[Wideo] Jak wybrać pokrycie dachowe? Wyjaśniamy czynniki ważne z punktu widzenia inwestora.

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

Jeśli budujecie dom lub remontujecie dach, będziecie musieli dokonać wyboru pokrycia dachowego. W naszym filmie poradnikowym w przystępny sposób wyjaśnimy najważniejsze kwestie związane z wyborem pokrycia dachowego.

Wyjaśnimy między innymi:

– gdzie sprawdzić wytyczne dotyczące pokrycia dachowego, aby było ono zgodne z prawem;

– kiedy warto wziąć pod uwagę współczynnik tłumienia hałasu;

– jaki jest szacunkowy koszt blaszanych pokryć dachowych;

– które pokrycia dachowe są lekkie, a które ciężkie;

– jaką trwałość wykazują poszczególne rodzaje pokryć dachowych.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam filmy poradnikowe, które w przystępny sposób wyjaśniają informacje dotyczące pokryć dachowych i ogrodzeń metalowych. Regularnie publikujemy także filmy z realizacji pokryć dachowych i ogrodzeń metalowych produkowanych przez Hanbud. Może to być dla Was inspiracji do stworzenia wymarzonego domu.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.