fbpx

PRACA W HANBUD

W naszej firmie mamy ciągłą potrzebę rozwoju, otwieramy się na nowe branże i nowe rynki. W związku z tym wciąż poszukujemy rzetelnych, ambitnych i kreatywnych pracowników.

Jeśli interesuje Cię podjęcie pracy w naszej firmie, przyślij do nas swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@hanbud-dachy.pl. Wszystkie przesłane dokumenty gromadzone są przez nas na potrzeby przyszłych rekrutacji i przechowywane w warunkach zapewniających dyskrecję i bezpieczeństwo danych.

Prosimy o dołączenie do przesłanych dokumentów zgody na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Hanbud dla potrzeb rekrutacyjnych zgodnie przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( DZ. U. nr 133 poz. 883).

Magazynier, operator wózka widłowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie samochodu ciężarowego
  • Aktywne uczestnictwo z załadunkach i rozładunkach
  • Dbałość o powierzony sprzęt i mienie
  • Przygotowywanie i dostarczanie komponentów na linie produkcyjne
  • Przyjmowanie dostaw

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. C
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Sumienność, samodzielność, skrupulatność

OFERUJEMY

  • Pracę na rozwijającym się rynku, w dynamicznym przedsiębiorstwie o wysokiej kulturze organizacyjnej, gdzie doceniane jest zaangażowanie, kreatywność i efekty
  • Umowę o pracę

Kierowca kat. C

WYMAGANIA:

  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie