Pokrycia dachowe Zgierz

Hurtownie pokryć dachowych w Zgierzu

Pokrycia dachowe w Zgierzu w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

pokrycia dachowe skarżysko-kamienna

Centrum Taniej Blachy

Łobódź 17

12 km od Zgierza

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00–16:00
Sob: 08:00–14:00
Niedz: Zamknięte

Pokrycia dachowe Zgierz - Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Blacha trapezowa to za sprawą swojego kształtu niezwykle funkcjonalne pokrycie dachowe. Nasze blachy to konstrukcje rzecz jasna stalowe, w wersji ocynkowanej lub alucynkowanej. Stosujemy również dodatkowe powłoki zabezpieczające przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Za atuty blachy trapezowej należy też uznać lekkość i niską cenę.
panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Proste w montażu panele dachowe na rąbek to wyjątkowe rozwiązanie designerskie. Jednak elementom tym nie można odmówić również doskonałych parametrów technicznych. Uwagę zwracają niska waga, czyli niewielkie obciążenie dla konstrukcji dachowej. Warto wyróżnić też prostotę montażu i możliwość instalacji nawet na skomplikowanych dachach.
blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Niska waga i wysoka wytrzymałość to główne zalety blachodachówek modułowych. Warto wskazać też na przystępność cenową tego rozwiązania. Gwarantujemy wysoką wytrzymałość pokrycia dachowego za sprawą stosowania jakościowych materiałów budulcowych oraz implementacji powłok ochronnych.
blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Wśród rozwiązań na wymiar oferujemy blachodachówki cięte. Określamy wymogi danej konstrukcji dachowej, przygotowujemy projekt, a następnie realizujemy zamówienie zgodnie z indywidualnymi wymogami. Odporna na uszkodzenia i rdzewienie blachodachówka cięta na wymiar spełni oczekiwania każdego użytkownika.
obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Aby zapewnić pełną ochronę dachu, konieczne jest wykonanie solidnych obróbek dachowych, zalecanych również ze względów estetycznych. Tworzymy jakościowe obróbki dachowe, zapewniające maksymalną szczelność, a zatem skuteczne zabezpieczenie przed deszczem, śniegiem i wilgocią.

HANBUD - Poznaj naszą firmę

Chcemy, aby każdy, bez względu na dostępny budżet, mógł spełnić swoje marzenie o domu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać materiały w jak najniższych cenach, nie rezygnując przy tym z najwyższej jakości.

W pierwszych latach istnienia firmy byliśmy znani jako dystrybutor materiałów budowlanych. Z czasem zajęliśmy się produkcją, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj należymy do liderów rynku producentów pokryć dachowych w Polsce, Nasza działalność rośnie również poza granicami kraju.

Stale udoskonalamy produkty oraz metody działania, między innymi poprzez wprowadzanie kolejnych nowoczesnych urządzeń do obróbki stali. Dysponujemy zautomtyzowaną, innowacyjną linią produkcyjną, co przekłada się również na niższe koszty produkcji. Daje nam to możliwość obniżania cen produktów, które stają się coraz bardziej przystępne.

Nasz zespół to profesjonaliści z pasją, co owocuje docenieniem ze strony Klientów i ekspertów. Wielokrotnie byliśmy doceniani między innymi za wkład w rozwój gospodarczy regionu i kraju. Znaleźliśmy się w Złotej Setce Przedsiębiorstw, otrzymaliśmy również Diament Forbesa.

hanbud

Pokrycia dachowe Zgierz - FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Zgierzu?

Aby zamówić pokrycia dachowe w Zgierzu, skontaktuj się z nami w wybrany przez Ciebie sposób. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w pierwszej sekcji na tej podstronie.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

Wyróżnia nas połączenie najwyższej jakości produktów z atrakcyjnymi cenami. Dzięki doświadczeniu i pasji oferujemy pokrycia dachowe spełniające wymagania najbardziej wymagających Klientów. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanej stali o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Dodatkowo pokrywamy ją powłokami ochronnymi, zabezpieczającymi przed uszkodzeniami mechanicznymi i rdzą.

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

Posiadamy kompleksową ofertę pokryć dachowych ze stali. W asortymencie dostępne są blachy trapezowe, blachodachówki modułowe i na wymiar, panele dachowe na rąbek oraz obróbki dachowe.

Czy mogę otrzymać wycenę na dach do mojego domu?

Oczywiście! Skorzystaj z przygotowanego przez nas formularza i zaczekaj na kontakt z naszej strony. Formularz znajduje się pod adresem wycenahanbud.gr8.com.

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Mamy do dyspozycji rozbudowaną flotę pojazdów, umożliwiającą nam sprawną dostawę pokryć dachowych do Zgierza i pod dowolny adres w każdej innej miejscowości w kraju.
Nasza firma stale rośnie. Dzisiaj zatrudniamy już 200 pracowników, co oznacza, że należymy do największych pracodawców w regionie. Nasza sieć dystrybucji również nieustannie się rozrasta. Obecnie liczy już ponad 100 punktów w Polsce i dodatkowe w kilku krajach zagranicznych. Nasze produkty są dostępne między innymi w Niemczech, Łotwie i Rumunii.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Przez lata ciężkiej pracy udało nam się osiągnąć status jednego z liderów branży w Polsce. Obecnie w naszej fabryce przetwarzanych jest około 40.000 ton stali rocznie. Powstają z nich głównie stalowe pokrycia dachowe, takie jak blachy trapezowe czy blachodachówki. Niemniej stale poszerzamy ofertę, w której dzisiaj dostępne są już także między innymi ogrodzenia i kształtowniki. Rozwijamy stosowane technologie i rozbudowujemy park maszynowy. Nowoczesna, zautomatyzowana linia produkcyjna gwarantuje dokładność, przy jednoczesnym skróceniu czasu produkcji i ograniczeniu kosztów.