Pokrycia dachowe Wałbrzych

Hurtownie pokryć dachowych w Wałbrzychu

Pokrycia dachowe w Wałbrzychu w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

pokrycia dachowe skarżysko-kamienna

Dach Stal

Za Torem 10B
Uniegoszcz

100 km od Wałbrzycha

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00–16:00
Sob: 08:00–13:00
Niedz: Zamknięte

Pokrycia dachowe Wałbrzych - Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Blacha trapezowa to jedno z najpopularniejszych pokryć dachowych. Oferujemy pokrycia ze stali ocynkowanej i alucynkowanej – oba rozwiązania wykazujące się odpornością na korozję. Stosujemy również dodatkowe warstwy ochronne, aby uchronić pokrycie przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.
panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Unikatowe rozwiązanie stanowią panele dachowe na rąbek, które wyróżnia wyjątkowy design. Panele cechują się również szczególną lekkością. Pokrycie to polecamy między innymi w przypadku dachów o niestandardowym kącie nachylenia. Co więcej, panele na rąbek można stosować również jako wykończenie elewacji.
blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Kolejna klasyczna propozycja to blachodachówki modułowe. Pokrycie to jest praktyczne i lekkie. Wykazuje wysoką wytrzymałość mechaniczną, a dzięki warstwom ochronnym nie ulega rdzewieniu. Oferujemy blachodachówki wysokiej jakości, doskonale znoszące próbę czasu, a to wszystko w przystępnej cenie.

blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Rozwiązania na wymiar są szczególnie polecane w przypadku dachów niestandardowych, którym nie sprostają gotowe rozwiązania. Oferujemy blachodachówki cięte na wymiar, idealnie dostosowane do potrzeb konstrukcji. Nasze blachodachówki tworzą estetyczne i wytrzymałe pokrycia dachowe.
obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Dla zapewnienia pokryciu dachowemu wysokiej wytrzymałości oraz doskonałej estetyki niezbędne jest wykonanie obróbek dachowych. Dostarczamy rozwiązania zapewniające solidne wykończenie, skutkujące maksymalną szczelnością dachu. Za sprawą naszych obróbek dachowych, doskonale prezentujące się pokrycie będzie odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych.

HANBUD - Poznaj naszą firmę

Jako firma z misją, od pierwszych lat naszej działalności dążymy do spełniania marzeń Klientów. Chcemy, aby każdy, kto śni o własnym domu, miał możliwość skorzystania z rozwiązań najwyższej jakości.

W początkowej fazie działalności skupiliśmy się na dystrybucji rozmaitych materiałów budowlanych. Na przestrzeni czasu nasza firma ulegała jednak ewolucji, aby ostatecznie stać się jednym z największych producentów pokryć dachowych w kraju.

Ważnym krokiem w rozwoju przedsiębiorstwa było unowocześnienie linii produkcyjnej. Pozwoliło nam ono przyspieszyć działania oraz ograniczyć ich koszty przy jednoczesnym podniesieniu jakości produktu. Dzięki temu dzisiaj oferujemy pokrycia dachowe klasy premium w przystępnych cenach.

Nasze pokrycia dachowe są dzisiaj dostępne w całym kraju. Posiadamy szeroką ofertę produktów, które są stale udoskonalane. Nie spoczęliśmy na laurach, chcemy być coraz lepsi, osiągając kolejne, wysoko stawiane cele. Doceniają to eksperci, czego dowodzi między innymi przyznanie naszej firmie Diamentu Forbesa oraz zaliczenie Handbud do Złotej Setki Przedsiębiorstw.

hanbud

Pokrycia dachowe Wałbrzych – FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Wałbrzychu?

Sprawdź pierwszą sekcję na tej stronie, aby dowiedzieć się, jak zamówić pokrycia dachowe w Wałbrzychu. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne dane kontaktowe.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

Wyróżnia nas najwyższa jakość produktów, której dowodzą opinie zadowolonych klientów oraz długa obecność na rynku. Korzystamy z zaawansowanej technologicznie linii produkcyjnej, co pozwala uzyskiwać produkty wysokiej klasy niskim nakładem kosztów, a to skutkuje przystępną ceną pokryć dachowych naszej marki.

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

Produkujemy wszystkie najpopularniejsze pokrycia dachowe, od blach trapezowych, przez blachodachówki, aż po panele dachowe na rąbek.

Czy mogę otrzymać wycenę na dach do mojego domu?

Tak! Zapraszamy do skorzystania z formularza wycenahanbud.gr8.com. Po wypełnieniu zaczekaj, aż się z Tobą skontaktujemy.

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Tak. Latami tworzony system logistyczny i szeroka sieć dystrybucji umożliwiają nam dostarczanie pokryć dachowych pod dowolne adresy w całej Polsce, w tym w Wałbrzychu.

Naszą firmę tworzy dzisiaj około 200 pracowników, co oznacza, że jesteśmy jednym z największych pracodawców w całym województwie podlaskim. Ponadto na terenie kraju działa przeszło 100 punktów dystrybucji naszych pokryć dachowych.

Pragniemy podkreślić, że działamy również poza granicami Polski. Pokrycia dachowe Handbud są dostępne między innymi na Litwie, w Łotwie, Niemczech czy Rumunii.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Jesteśmy profesjonalistami z ogromnym doświadczeniem. Co więcej, dysponujemy nowoczesną linią produkcyjną. Dzięki temu przetwarzamy rocznie nawet 40.000 ton stali. Tworzymy z nich głównie różnorodne pokrycia dachowe, niemniej w ofercie pojawiają się również inne produkty stalowe, takie jak kształtowniki czy ogrodzenia. Jesteśmy zadowoleni z naszej dzisiejszej pozycji rynkowej, jednak nie przestajemy się rozwijać. Rozbudowujemy park maszynowy i powiększamy flotę, aby jeszcze szybciej i sprawniej dostarczać pokrycia dachowe do Klientów w całym kraju. Działamy dokładnie, uczciwie i profesjonalnie, stawiając na udane relacje z Klientami.