Pokrycia dachowe Pruszcz Gdański

Hurtownie pokryć dachowych w Pruszczu Gdańskim

Pokrycia dachowe w Pruszczu Gdańskim w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

pokrycia dachowe pruszcz gdański

Dach-Dek

Feliksa Nowowiejskiego 35 - Pruszcz Gdański

CENTROBLACH

Feliksa Nowowiejskiego 37, 83-000 Pruszcz Gdański

Dach-Dek

Feliksa Nowowiejskiego 35
83-000 Pruszcz Gdański

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00–16:00
Sob: 09:00–13:00
Niedz: Zamknięte

CENTROBLACH

Feliksa Nowowiejskiego 37
83-000 Pruszcz Gdański

Godziny otwarcia

Pokrycia dachowe Pruszcz Gdański — Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Blachy trapezowe produkujemy z ocynkowanej lub alucynkowanej stali. Dzięki temu te rodzaje pokryć posiadają dodatkowe warstwy ochronne, które skutecznie chronią dach przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Zwróć uwagę na ich lekkość, atrakcyjną cenę oraz łatwy montaż.
panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Panele dachowe na rąbek cenione są za takie cechy jak łatwy montaż, niewielka waga, wyjątkowy design itd. Dlatego właśnie idealnie sprawdzają się jako pokrycia dachów o różnym kącie nachylenia. Warto wykorzystać je także jako elementy elewacyjne.
blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Blachodachówki modułowe wyróżniają się lekkością, wysoką wytrzymałością i korzystną ceną. Na pewno ważną informacją dla Ciebie będzie fakt, że posiadają warstwy ochronne, zapobiegające rdzewieniu i uszkodzeniom. Dzięki wysokiej jakości zachowują swój idealny stan przez długi czas.
blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Nasza blachodachówka cięta na wymiar to trwałe, lekkie i opłacalne pod względem finansowym rozwiązanie. Zapewniamy specjalne powłoki ochronne, które chronią nasze pokrycia dachowe przed rdzewieniem oraz różnymi uszkodzeniami. Utrzymują idealny wygląd i stan techniczny przez wiele lat.
obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Obróbki dachowe są niezwykle istotne podczas ochrony dachu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapewniają gwarancję szczelności oraz estetyczny wygląd. Oferowane przez nas obróbki charakteryzują się doskonałą jakością – są odporne na rdzewienie i niekorzystne warunki atmosferyczne.

HANBUD - Poznaj naszą firmę

Naszym głównym celem jest pomoc w stworzeniu domu, który zapewni bezpieczeństwo Twojej rodzinie. Nasze pokrycia dachowe sprawiają, że zyskujesz wytrzymały produkt, który zabezpiecza dach i pozostawia go w doskonałym stanie na długie lata.

Na samym początku naszej działalności naszą specjalizacją była głównie dystrybucja materiałów budowlanych. Obecnie należymy do czołowych producentów pokryć dachowych w Polsce. Nasze produkty można dziś zakupić w ponad 50 miastach na terenie Polski.

W ciągu ostatnich lat bezustannie unowocześniamy naszą linię produkcyjną, aby móc oferować pokrycia dachowe w Pruszczu Gdańskim i nie tylko w szerokiej ofercie oraz na wysokim poziomie i w atrakcyjnych cenach.

Warto podkreślić, że od lat realizujemy nasze cele biznesowe. To wszystko dzięki temu, że zatrudniamy najlepszych fachowców. Dzięki nim nasze innowacyjne produkty docierają do klientów z różnych części Polski.

Otrzymanie Diamentu Forbesa oraz obecność w Złotej Setce Przedsiębiorstw potwierdzają, że idziemy we właściwym kierunku. Zaangażowanie naszych pracowników sprawia, że możemy stale się rozwijać i spełniać oczekiwania naszych klientów.

hanbud

Pokrycia dachowe Pruszcz Gdański — FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Pruszczu Gdańskim?

Przejdź do górnej sekcji na naszej stronie, aby znaleźć wizytówki naszych dystrybutorów. Tam znajdziesz takie informacje jak adresy i dane kontaktowe.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

Mamy dużą wiedzę i innowacyjną linię produkcyjną, która pozwala nam wytwarzać wytrzymała pokrycia dachowe. Nasze produkty zostały wyposażone w warstwy ochronne, które chronią przed rdzą oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Od lat współpracujemy z wieloma dystrybutorami w całej Polsce, w tym w mieście Pruszcz Gdański, co oznacza, że nasze produkty są łatwo dostępne.

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

Oferujemy różnorodne produkty, takie jak blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czy mogę otrzymać wycenę na dach do mojego domu?

Oczywiście! Skorzystaj z naszego formularza dostępnego na stronie wycenahanbud.gr8.com. Postaramy się skontaktować z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Posiadamy własną flotę, która umożliwia nam bezproblemowe dostarczenie pokryć dachowych do naszych klientów.

Obecnie nasza firma zatrudnia 200 pracowników, co sprawia, że jesteśmy jednym z największych pracodawców w województwie podlaskim. Posiadamy ponad 100 punktów dystrybucyjnych, które są rozmieszczone w całej Polsce – m.in. oferujemy pokrycia dachowe w Pruszczu Gdańskim.

Nasze produkty dachowe zdążyły już podbić rynek nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach, takich jak Litwa, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Węgry i Rumunia.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Szczycimy się tym, że należymy do ekspertów w naszej branży. Każdego roku przetwarzamy aż 40.000 ton stali. W naszej ofercie znajdują się różnorodne produkty, takie jak pokrycia dachowe, ogrodzenia i kształtowniki, które dostarczamy zarówno do klientów z Polski w tym w Pruszczu Gdańskim, jak i zza granicy. Nasza nowoczesna hala produkcyjna wykorzystuje zaawansowaną technologię i jest wyposażona w ponad 30 maszyn do obróbki blachy. W związku z rosnącym popytem planujemy rozszerzenie naszego parku maszynowego.

Dysponujemy również imponującą flotą ponad 30 ciężarówek, co gwarantuje szybką i punktualną dostawę zamówionych produktów do naszych klientów. Nasze wysoko rozwinięte umiejętności profilowania blachy sprawiają, że działamy z prędkością 130 m/min naszą pracę cechuje precyzja, efektywność i terminowość.