Pokrycia dachowe Płock

Hurtownie pokryć dachowych w Płocku

Pokrycia dachowe w Płocku w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

pokrycia dachowe rumia

5iątka

Obrońców Dobrzykowa 6, Dobrzyków

5iątka

Obrońców Dobrzykowa 6
Dobrzyków

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00–16:00
Sob: 08:00–13:00
Niedz: Zamknięte

Pokrycia dachowe Płock - Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Blacha trapezowa jako pokrycie dachowe to dzisiaj rozwiązanie już wręcz kultowe. Nasze blachy trapezowe to konstrukcje o podwyższonej wytrzymałości. Oferujemy dwa rodzaje produktów: blachę ocynkowaną i alucynkową. Dzięki temu pokrycie jest odporne na rdzę. Nowoczesne blachy trapezowe to wytrzymałe, lekkie i tanie pokrycie dachu.
panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Panele dachowe na rąbek to nowoczesne rozwiązanie w zakresie pokrycia dachu, które cechuje się wyjątkową estetyką, wyróżniającą każdy budynek. Nasze panele dachowe na rąbek to proste w montażu i uniwersalne pokrycia, sprawdzające się również na dachach o niestandardowym nachyleniu.
blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Lekkie, praktyczne i wytrzymałe blachodachówki modułowe to jednocześnie rozwiązanie dostępne w atrakcyjnej cenie. Pokrycie to wykazuje wysoką wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych i rdzewienie, między innymi dzięki pokryciu ich przez nas dodatkowymi warstwami powłok ochronnych.
blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Niektóre konstrukcje dachowe wymagają przygotowania pokrycia na wymiar. W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się blachodachówki cięte na wymiar, które można dostosować niemal do każdego dachu. Odporność na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć sprawiają, że blachodachówki doskonale znoszą próbę czasu.
obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Dla pełnej ochrony dachu przed deszczem, śniegiem i wilgocią niezbędne jest wykonanie obróbek dachowych. Ważne jest solidne i precyzyjne przygotowanie obróbek, aby rzeczywiście skutecznie spełniały swoje zadania. Oferujemy obróbki dachowe gwarantujące całkowitą szczelność dachu, a przy tym jego estetyczną prezencję.

HANBUD - Poznaj naszą firmę

Pragniemy, aby każdy mógł zamieszkać w domu, o którym marzy. Dlatego od początku istnienia firmy staramy się, aby nasze produkty, utrzymujące najwyższą jakość, były dostępne w atrakcyjnych cenach.

Zaczynaliśmy od materiałów budowlanych, prowadząc ich dystrybucję. Najpierw na niewielką, a później na coraz większą skalę. Z czasem przeprowadziliśmy restrukturyzację, rozpoczynając nową epokę w życiu naszego przedsiębiorstwa. Dzisiaj produkujemy pokrycia dachowe, dostarczane do tysięcy Klientów w Polsce i poza krajem.

Chcemy, aby nasze produkty stawały się coraz doskonalsze. Dlatego zainwestowaliśmy w unowocześnienie linii produkcyjnej. Przełożyło się to również na krótszy czas realizacji zleceń oraz niższe koszty tego procesu.

Dzisiaj zajmujemy wysoką pozycję wśród liderów rynku w Polsce, stale poszerzając naszą działalność. Nasze produkty są dystrybuowane przez ponad 100 podmiotów w kraju. Współpracowników przybywa nam również w innych krajach.

Zaangażowanie naszego pełnego pasji zespołu pozwala nam osiągać coraz to kolejne sukcesy, o których kiedyś mogliśmy tylko marzyć. Skutkuje to docenieniem ze strony ekspertów biznesowych. Zostaliśmy umieszczeniu w Złotej Setce Przedsiębiorstw, otrzymaliśmy także Diament Forbesa.

hanbud

Pokrycia dachowe Płock - FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Płocku?

W pierwszej sekcji widniejącej na tej podstronie zawarliśmy wszystkie niezbędne dane, których potrzebujesz, aby nabyć pokrycia dachowe w Płocku. Skontaktuj się z nami i zamów produkt lub zapytaj o nurtujące Cię kwestie.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

Nasze pokrycia dachowe cieszą się wysokimi ocenami użytkowników i ekspertów. Doskonałość produktów jest efektem pracy zaangażowanego zespołu kompetentnych pracowników, realizujących swoje zadania z pasją. Dbamy o trwałość produktów, stosując najwyższej jakości i stal i powłoki ochronne. Działamy z wykorzystaniem nowoczesnego i rozbudowanego parku maszynowego.

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

Mamy wszystko, czego możesz potrzebować. Oferujemy blachy trapezowe, blachodachówki w różnych wariantach, panele dachowe na rąbek i obróbki dachowe.

Czy mogę otrzymać wycenę na dach do mojego domu?

Oferujemy szybkie przygotowanie indywidualnej wyceny! Aby ją poznać, wypełnij formularz na stronie wycenahanbud.gr8.com lub zadzwoń.

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Tak. Szybko i sprawnie dostarczamy pokrycia dachowe do Płocka i każdej innej miejscowości.

Już teraz naszą firmę tworzy około 200 osób. Jednak stale się rozwijamy, poszerzając kadrę, a także sieć punktów dystrybucyjnych, których już dzisiaj jest w Polsce ponad 100.

Działamy także poza granicami kraju, między innymi w Niemczech, Łotwie, Rumunii, a także na Słowacji, Litwie i Węgrzech.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

W branży pokryć dachowych mamy już ustabilizowaną, wysoką pozycję wśród liderów rynku. Obecnie przetwarzamy 40.000 ton stali rocznie. Efektem tego są jakościowe pokrycia dachowe ze stali, a także inne produkty, w tym głównie kształtowniki i ogrodzenia. Nasza wydajność to zasługa doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu, pracującego w nowoczesnym parku maszynowym. Do dyspozycji mamy ponad 30 urządzeń umożliwiających sprawną obróbkę stali. Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość produktów, ale także realizację usługi na wysokim poziomie. Dotrzymujemy terminów, ponieważ wiemy, jak ważne dla udanej współpracy są dobre relacje z Klientem.