Pokrycia dachowe Ostrowiec Świętokrzyski

Hurtownie pokryć dachowych w Ostrowcu Świętokrzyskim

Pokrycia dachowe w Ostrowcu Świętokrzyskim w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

DACHPOL2

Jana Kilińskiego 29
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 07:30–17:00
Sob: 09:00-13:00
Niedz: Zamknięte

OMEGA-DACH

Sandomierska 75
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00–16:00
Sob: 08:00-12:00
Niedz: Zamknięte

Eurodom

Grabowiecka 19
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00–16:00
Sob: 08:00-12:00
Niedz: Zamknięte

Hurtownie pokryć dachowych w okolicy Ostrowca Świętokrzyskiego

GRAMAR

Karwów 5a
27-500 Opatów

23 km od Ostrowca Świętokrzyskiego

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

DACHSTAR

Ostrowiecka 5
27-200 Starachowice

28 km od Ostrowca Świętokrzyskiego

Godziny otwarcia

Dachy Błaszczyk

Głowackiego 28A
26-021 Daleszyce

28 km od Ostrowca Świętokrzyskiego

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00–17:00
Sob: 08:00–12:00
Niedz: Zamknięte

Pokrycia dachowe Ostrowiec Świętokrzyski - Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Proponujemy blachy trapezowe klasy premium w niskiej cenie. Nasza oferta to blachy ze stali ocynkowanej oraz modele wykonane ze stali alucynkowej. Są to pokrycia z dodatkową warstwą ochronną, skutecznie zabezpieczającą konstrukcję zarówno przed korozją, jak i przed innymi skutkami oddziaływania czynników atmosferycznych.
panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Nasze panele dachowe na rąbek to nowoczesne rozwiązanie w zakresie wykończenia dachu, jak i elewacji, której stanowią doskonałą ozdobę. Są to bardzo proste w montażu i lekkie elementy, wyróżniające się absolutnie niebanalnym designem, który sprawdzi się zarówno w domu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.
blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Blachodachówka modułowa to wytrzymała konstrukcja, o dużej wytrzymałości mechanicznej i wysokiej odporności na korozję dzięki zastosowaniu skutecznej warstwy ochronnej. Oferowane przez nas blachodachówki modułowe to sposób na solidne i estetyczne pokrycie dachowe na lata.
blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Lekkie i wytrzymałe blachodachówki wciąż stanowią rozwiązanie godne polecenia, zwłaszcza jeśli są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasza propozycja to blachodachówka cięta na wymiar, a więc idealnie dopasowane do danego dachu. Stosujemy warstwy ochronne, które zabezpieczają blachodachówki przed rdzewieniem.
obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Wykonujemy obróbki dachowe, co jest niezbędne zarówno dla skutecznej ochrony dachu przed działaniem czynników atmosferycznych, jak i dla nadania mu atrakcyjnej estetyki. Stawiamy na jakościowe obróbki dachowe, odporne na działanie czynników zewnętrznych.

HANBUD - Poznaj naszą firmę

Nasza firma to doskonały przykład tego, że warto podążać za marzeniami, stawiając sobie ambitne cele. Początki naszej działalności to organizowana na niewielką skalę dystrybucja materiałów budowlanych. Dzisiaj natomiast jesteśmy liderem produkcji pokryć dachowych, obecnym w około 50 miastach, z siecią dystrybucji w ponad 100 miejscowościach w Polsce oraz poza jej granicami.

Chcemy docierać z naszymi produktami do wszystkich, nie stawiając granicy w postaci zaporowych cen. Dlatego wdrażamy nowoczesne technologie, zapewniające nie tylko najwyższą jakość produktów, ale też ograniczające koszty produkcji.

Mamy szeroką ofertę pokryć dachowych, w której dostępne są rozwiązania tradycyjne, jak i innowacyjne. Dbamy nie tylko o jakość, stosując szereg rozwiązań zabezpieczających przed negatywnym skutkiem oddziaływania czynników zewnętrznych, ale również estetykę. Liczy się dla nas design, dzięki czemu pokrycie dachowe HANDBUD stanowi ozdobę budynku.

Doceniają nas Klienci oraz eksperci. Nasza firma znalazła się w Złotej Setce Przedsiębiorstw. Dowodem podążania w odpowiednim kierunku jest również przyznanie nam Diamentu Forbes’a.

hanbud

Pokrycia dachowe Ostrowiec Świętokrzyski - FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Ostrowcu Świętokrzyskim?

W pierwszej sekcji treści dostępnej na tej podstronie znajdują się wizytówki naszych dystrybutorów. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne dane kontaktowe.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

Nasze produkty wyróżnia jakość połączona z niskimi cenami. Oferujemy pokrycia dachowe o wyjątkowej estetyce, odporne na korozję oraz inne skutki oddziaływania czynników atmosferycznych. Blachodachówki, blachy trapezowe i inne produkty z oferty wykazują się też ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną.

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

Oferujemy wszystkie popularne rozwiązania. Dostępne pokrycia dachowe w Ostrowcu Świętokrzyskim to między innymi klasyczne blachodachówki cięte na wymiar i blachodachówki modułowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Czy mogę otrzymać wycenę na dach do mojego domu?

Tak. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz pod poniższym adresem – wycenahanbud.gr8.com – a my przygotujemy wycenę i możliwie jak najszybciej się z Tobą skontaktujemy.

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Tak, dostarczymy Ci pokrycia dachowe do Ostrowca Świętokrzyskiego pod wskazany adres, tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.
Lata intensywnego rozwoju naszego przedsiębiorstwa sprawiły, że dzisiaj zatrudniamy już 200 pracowników, co czyni nas czołowym pracodawcą w województwie podlaskim. Jednak nasze pokrycia dachowe docierają do Klientów z całej Polski, również z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Wszystko to za sprawą szerokiej sieci dystrybucyjnej, która dzisiaj składa się już z ponad 100 podmiotów. Nasze produkty są dostępne w Polsce, a także w kilku innych państwach, w tym między innymi w Niemczech, Słowacji, czy Rumunii.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Doświadczenie, nowoczesne technologie oraz najwyższa troska o jakość to wyróżniające nas cechy. Rocznie tworzymy produkty wymagające przetworzenia około 40.000 ton stali. Są to głównie pokrycia dachowe, jednak wytwarzamy także inne produkty, między innymi kształtowniki i ogrodzenia.

Dostarczamy je do miejscowości w całym kraju za sprawą doskonale rozwiniętej sieci dystrybucji oraz bogatej floty ciężarówek, których obecnie mamy 30. Dbamy o najwyższe standardy obsługi Klienta, zawsze na pierwszym miejscu stawiając jego potrzeby.