Pokrycia dachowe Ostrów Mazowiecka

Hurtownie pokryć dachowych w Ostrowi Mazowieckiej

Pokrycia dachowe w Ostrowi Mazowieckiej w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

pokrycia dachowe ostrów mazowiecka

RALBLACH

Sielc 68B, 07-300 Ostrów Mazowiecka

Hurtownie pokryć dachowych w okolicy Ostrowi Mazowieckiej

RALBLACH

Karwów 5a
27-500 Opatów

8 km od Ostrowi Mazowieckiej

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

Pokrycia dachowe Ostrów Mazowiecka - Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Wykonane ze stali cynkowanej blachy trapezowe to jeden z najczęstszych wyborów naszych Klientów. Równie popularne są modele ze stali alucynkowej. Nasze blachy trapezowe pokrywamy dodatkową warstwą zabezpieczającą przed działaniem czynników zewnętrznych. Jest to wytrzymałe, lekkie, praktyczne i tanie pokrycie dachowe.
panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Ciekawą propozycję stanowią bez wątpienia również panele dachowe na rąbek. Wyróżnia je prosty montaż, niewielka waga i oryginalny, nowoczesny design. Nasze panele dachowe na rąbek sprawdzą się zarówno jako wykończenie dachu, jak i dekoracja elewacji budynku. Panele można montować na dachach i elewacjach o różnorodnej budowie i kącie nachylenia.
blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Niska waga, niebanalny wygląd, wyjątkowa wytrzymałość, a przy tym niska cena zakupu i montażu to cechy wyróżniające dostępne w naszym asortymencie blachodachówki modułowe. Pokrywamy je specjalnymi warstwami ochronnymi, dzięki czemu blachodachówki modułowe przez lata opierają się rdzy.
blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Dopasowanie blachodachówki do konstrukcji danego dachu pozwala stworzyć niezwykle trwałe i wyjątkowo estetyczne pokrycie dachowe. Dlatego właśnie oferujemy blachodachówki cięte na wymiar. Tworzymy trwałe blachodachówki, zabezpieczone przed rdzą, które stanowią jednocześnie rozwiązanie bardzo ekonomiczne.
obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Jakościowa obróbka dachowa to klucz do uzyskania całkowitej szczelności pokrycia dachowego, a tym samym jego zabezpieczenia. Wykonujemy obróbki dachowe zapewniające bezpieczeństwo, a także efekt estetyczny, który zachwyci każdego. Wykonujemy obróbki trwałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych.

HANBUD - Poznaj naszą firmę

Wiemy, jak wiele osób marzy własnym domu, jednak nie realizuje projektu ze względu na koszty. Dlatego od początku działalności przyświeca nam cel dostarczania jakościowych, a przy tym budżetowych materiałów.

Początkowo jedynie dystrybuowaliśmy różnorodne materiały budowlane. Dzisiaj jesteśmy natomiast liderem branży producentów pokryć dachowych. W naszej fabryce powstają także inne konstrukcje ze stali, takie jak kształtowniki i ogrodzenia.

Dysponujemy unowocześnioną linią produkcyjną, dzięki czemu pokrycia dachowe produkujemy szybko i niskim kosztem, co pozwala nam oferować atrakcyjne ceny sprzedaży. Dostarczamy pokrycia z najwyższej jakości stali, pokryte warstwami ochronnymi zapewniającymi odporność na korozję.

Stale rozwijamy się między innymi w zakresie stosowanych technologii, ale nie tylko. Zatrudniamy coraz więcej osób, których dzisiaj jest już 200. Nasi dystrybutorzy działają w 100 miejscowościach w kraju i za granicą. Zostaliśmy wielokrotnie docenieni za szybki rozwój przedsiębiorstwa, między innymi poprzez przyznanie naszej firmie Diamentu Forbes’a oraz uwzględnienie w Złotej Setce Przedsiębiorstw.

hanbud

Pokrycia dachowe Ostrów Mazowiecka - FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Ostrowi Mazowieckiej?

W pierwszej sekcji tekstu na tej podstronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat tego, gdzie w danej miejscowości możesz nabyć nasze pokrycia dachowe.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

Jakość potwierdzona przez użytkowników i ekspertów to główny powód, dla którego warto wybrać nasze pokrycia dachowe w Ostrowi Mazowieckiej, jaki w każdym innym mieście. Co więcej, nasze produkty są dostępne w niskich cenach, przy jednocześnie wyróżniającej je najwyższej jakości wykonania, przekładającej się na doskonałą estetykę i trwałość.

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

W ofercie mamy klasyczne i innowacyjne pokrycia dachowe, w tym blachodachówki, blachy trapezowe i panele dachowe na rąbek.

Czy mogę otrzymać wycenę na dach do mojego domu?

Oczywiście. Skontaktuj się z nami lub po prostu wypełnij formularz dostępny na stronie wycenahanbud.gr8.com, abyśmy to my mogli nawiązać z Tobą kontakt i przedstawić indywidualną wycenę.

wycenahanbud.gr8.com – a my przygotujemy wycenę i możliwie jak najszybciej się z Tobą skontaktujemy.

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Tak, dostarczamy pokrycia dachowe w Ostrowi Mazowieckiej i każdej innej miejscowości. Zlecenia realizujemy szybko i bezpiecznie dzięki doświadczeniu oraz nowoczesnej flocie dostosowanej do pełnionych zadań.
Już dzisiaj zatrudniamy 200 osób, przez co dzierżymy miano jednego z największych pracodawców w województwie podlaskim. Jednak nasza działalność sięga o wiele dalej. Oferujemy pokrycia dachowe również między innymi W Ostrowi Mazowieckiej.

Nasi dystrybutorzy działają dzisiaj w 100 miastach. Produkty HANDBUD są dostępne również poza Polską, w takich krajach, jak: Litwa, Łotwa, Słowacja, Niemcy, Węgry, Rumunia.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Wybierz nas, jeśli chcesz postawić na ekspertów, z doświadczeniem w zakresie produkcji pokryć dachowych i innych konstrukcji metalowych. Rok rocznie przetwarzamy w naszej fabryce przeszło 40.000 ton stali, co czyni nas jednym z największych producentów pokryć dachowych w kraju.

Działanie na tak dużą skalę jest możliwe za sprawą nowoczesnej linii produkcyjnej, wyposażonej w innowacyjne technologie, odpowiedzialne również za ograniczenie kosztów produkcji, a tym samym obniżenie cen produktów. Posiadamy też flotę 30 ciężarówek, którymi sprawnie dostarczamy produkty do naszych Klientów.