Pokrycia dachowe Opole

Hurtownie pokryć dachowych w Opolu

Pokrycia dachowe w Opolu w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

pokrycia dachowe opole

MaxDom

Józefa Cygana 2, 46-020 Opole

MaxDom

Józefa Cygana 2,
46-020 Opole

Godziny otwarcia

Hurtownie pokryć dachowych w okolicy Opola

FHU HEDA

Powstańców 1A
Głogówek

42 km od Opola

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 07:00–17:00
Sob: 07:00–13:00
Niedz: Zamknięte

Pokrycia dachowe Opole - Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Oferujemy klasyczne blachy trapezowe o podwyższonej wytrzymałości za sprawą zastosowania dodatkowych warstw ochronnych. Nasz asortyment stanowią modele wykonane ze stali pokrytej warstwą cynku oraz ze stali alucynkowej. Proponujemy blachy lekkie, łatwe w montażu i tanie.
panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Doskonałe wykończenie dachu, ale też ozdobę elewacji stanowią panele dachowe na rąbek. Wyróżnia je oryginalny, nowoczesny design. Dostarczamy panele kompatybilne z dachami o różnych poziomach nachylenia, o niewielkiej wadze i proste w montażu.
blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Alternatywę dla klasycznej blachodachówki stanowi oferowane przez nas nowoczesne rozwiązanie w postaci blachodachówki modułowej. Jest to połączenie wysokiej wytrzymałości, niskiej wagi i atrakcyjności estetycznej, utrzymującej się przez wiele lat od montażu.
blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Blachodachówka to tradycyjne rozwiązanie, nadal stanowiące często optymalny wybór. Oferujemy lekkie i wyjątkowo wytrzymałe blachodachówki dostosowane do wymogów Twojego dachu. Nasze blachodachówki są zabezpieczone przed rdzewieniem oraz działaniem szeregu czynników zewnętrznych.
obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Dobrze wykonane obróbki dachowe są kluczowe dla zapewnienia pokryciu dachowemu trwałości, a także dla uzyskania pożądanej estetyki dachu. Wykonujemy profesjonalne obróbki dachowe, korzystając z najlepszych materiałów i zabezpieczeń antykorozyjnych i nie tylko.

HANBUD - Poznaj naszą firmę

Zaczynaliśmy jako niewielki podmiot zajmujący się dystrybucją materiałów budowlanych. Z czasem skierowaliśmy się ku pokryciom dachowym, aby w końcu zostać jednym z ich największych producentów w kraju.

O skali naszego sukcesu świadczy obecność w ponad 50 miastach. Oferujemy również pokrycia dachowe w Opolu. Nasze produkty pojawiają się na dachach w dużych i małych miejscowościach, w różnych województwach. Duży wybór produktów pozwala znaleźć rozwiązanie dla każdej nieruchomości.

Doceniamy innowacje i chcemy stale się rozwijać. Dlatego jesteśmy otwarci na nowe technologie, nieustannie wdrażając je w naszych fabrykach. Przekłada się to na ciągłe udoskonalanie produktów.

Jesteśmy marką wielokrotnie docenianą w prestiżowych rankingach i konkursach. Znaleźliśmy się w Złotej Setce Przedsiębiorstw, a także otrzymaliśmy Diament Forbes’a. Nie spoczywamy jednak na laurach, wciąż stawiając sobie kolejne ambitne cele.

hanbud

Pokrycia dachowe Opole - FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Opolu?

W pierwszej sekcji na podstronie, którą właśnie przeglądasz, znajdują się szczegółowe dane naszych oddziałów w poszczególnych miejscowościach. Znajdziesz tam wszystkie informacje na temat tego, gdzie i jak kupić pokrycia dachowe w Opolu.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

Mamy wieloletnie doświadczenie, skutkujące najwyższą jakością pokryć dachowych. Korzystamy z nowoczesnej linii produkcyjnej, a nasze produkty są powszechnie dostępne dzięki doskonale rozwiniętej sieci dystrybucji. Oferujemy pokrycia dachowe zabezpieczone przed korozją oraz oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Wszystko to w konkurencyjnych cenach, aby uczynić jakościowe dachy dostępnymi dla wszystkich, bez względu na zasobność portfela.

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

W ofercie znajdują się blachy trapezowe, blachodachówki modułowe i na wymiar oraz panele dachowe na rąbek. Wykonujemy również obróbki dachowe.

Czy mogę otrzymać wycenę na dach do mojego domu?

Oczywiście! Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie wycenahanbud.gr8.com, a my odezwiemy się do Ciebie i przedstawiamy wycenę.

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Tak, szybko i bezpiecznie dostarczamy produkty pod wskazany adres.

Naszą firmę tworzy dzisiaj już ponad 200 osób, co czyni nas jednym z największych pracodawców w całym województwie podlaskim. Jednak działamy na terenie całej Polski, oferując pokrycia dachowe także między innymi w Opolu.

Dysponujemy siecią przeszło 100 punktów dystrybucyjnych. Jesteśmy dumni z faktu, że pokrycia dachowe HANDBUD obecnie są doceniane już nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami, w takich krajach jak Łotwa, Litwa, Słowacja, Niemcy, Węgry, czy Rumunia.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Stawiając na HANDBUD, stawiasz na lidera branży, z długim doświadczeniem i renomą w kraju oraz poza jego granicami. Co roku przetwarzamy około 40.000 ton stali, tworząc z nich głównie pokrycia dachowe, ale też solidne ogrodzenia oraz kształtowniki do różnorodnych zastosowań. Oferujemy szeroki wybór pokryć dachowych, aby każdy znalazł u nas to, co odpowiada mu najbardziej.

Dysponujemy rozbudowaną flotą ciężarówek dostosowanych do przewozu pokryć dachowych, przez co jesteśmy gotowi dostarczać produkty szybko i sprawnie do każdej lokalizacji. Szeroka sieć dystrybucji sprawia, że nasze pokrycia dachowe bez trudu można zamówić w każdej części kraju i nie tylko.