Pokrycia dachowe Malbork

Hurtownie pokryć dachowych w Malborku

Pokrycia dachowe w Malborku w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

pokrycia dachowe malbork

Hurtownie pokryć dachowych w okolicy Malborka

Aspanel Kazimerzowo

Kazimierzowo 35
82-300 Kazimierzowo
32 km od Malborka

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00–16:00
Sob: 08:00-12:00
Niedz: Zamknięte

Pokrycia dachowe Malbork - Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Dzięki dodatkowej warstwie ochronnej blachy trapezowe świetnie zabezpieczają dach przed wpływem warunków atmosferycznych. Powstają z ocynkowanej lub alucynkowanej stali. Są lekkie, łatwo się je montuje, a stosunek ich ceny do jakości przemawia za popularnością tego rozwiązania.
panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Panele dachowe na rąbek wyróżniają się wyglądem. Do tego są lekkie i prosto się je kładzie. Idealnie pokrywają dachy wielospadowe. Z powodzeniem można ich użyć jako elementów elewacji.
blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Niska waga, odporność i korzystna cena to cechy, które przemawiają na rzecz blachodachówek modułowych. Wyglądają dobrze i spełniają swoją funkcję przez długie lata, gdyż nie pokrywa ich rdza i ciężko je uszkodzić.
blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Nasze blachodachówki dzięki specjalnym warstwom ochronnym są odporne na rdzę i uszkodzenia. Staranne wykonanie sprawia, że pełnią swoją funkcję i wyglądają estetycznie przez długi czas. Docinamy je na wymiar, żeby zaspokoić potrzeby klientów.
obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Obróbki dachowe to zwieńczenie dachu, które sprawia, że wygląda lepiej i jest chroniony. Dzięki oferowanym przez nas obróbkom dach jest szczelny i nie rdzewieje.

HANBUD - Poznaj naszą firmę

Naszą misją jest umożliwienie każdemu skorzystania z trwałych i dobrych jakościowo rozwiązań podczas budowy domu. Od lat prowadząc naszą działalność, pomagamy klientom i sprawiamy, że ich marzenia stają się rzeczywistością.

Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych. Aby klienci byli zadowoleni, stawiamy na nieustanny rozwój. Dzięki temu możemy poszczycić się nowoczesną linią produkcyjną, która pozwala nam sprzedawać wysokiej jakości pokrycia dachowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

Rozwój sprawia, że oferujemy coraz więcej nowych produktów. Można je znaleźć w ponad pięćdziesięciu miastach Polski.

Tym, co pcha nas do przodu, jest zaangażowanie naszego zespołu pracowników. Zatrudniamy coraz więcej osób, które pomagają nam osiągać kolejne punkty w rozwoju.

Skąd wiemy, że cały czas zmierzamy w dobrą stronę? Dowodem na to jest fakt, iż znajdujemy się w Złotej Setce Przedsiębiorstw. O sukcesie świadczy też otrzymany przez nas Diament Forbes’a i zadowolenie klientów, którzy do nas wracają.

hanbud

Pokrycia dachowe Malbork - FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Malborku?

Zerknij na mapkę i sekcję z wizytówkami. Tam znajdziesz wszystkie informacje odnośnie naszych dystrybutorów.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

Na naszej nowoczesnej linii produkcyjnej tworzymy produkty niezwykle odporne na rdzę i niekorzystne warunki atmosferyczne. Pomaga nam w tym wieloletnie doświadczenie. Nasze pokrycia dachowe są łatwo dostępne, gdyż współpracujemy z dystrybutorami na terenie całego kraju, a także poza nim. Ceny towaru są atrakcyjne, a jakość wykonania wysoka.

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

Oferujemy naszym klientom blachodachówki modułowe i cięte na wymiar, blachy trapezowe i panele dachowe na rąbek. W naszej ofercie znajdują się także obróbki dachowe.

Czy mogę otrzymać wycenę na dach do mojego domu?

Tak. Jak to zrobić? To łatwe. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie internetowej wycenahanbud.gr8.com, a skontaktujemy się z Tobą. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć Ci jak najszybciej.

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Jest możliwość dostawy. Mamy aż 30 samochodów ciężarowych, które pozwalają nam dostarczać towar pod wskazany adres.

Nasza sieć składa się z ponad stu punktów, które pozwalają nam na sprawną dystrybucję pokryć dachowych w całym kraju. Jako jeden z największych zakładów w naszym województwie zatrudniamy 200 pracowników.

Nieustanny rozwój pozwala nam także zdobywać rynki zagraniczne. Z naszych produktów korzystają kraje, takie jak Łotwa, Litwa, Słowacja, Niemcy, Rumunia, czy Węgry.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Swoim klientom oferujemy nie tylko pokrycia dachowe, ale też ogrodzenia i kształtowniki. Do ich wyprodukowania zużywamy ogromne ilości stali. Wszystko odbywa się na naszej hali,
w której znajduje się kilkadziesiąt urządzeń służących do obrabiania blachy. Ten spory park maszyn stale rośnie, pozwalając nam przyspieszyć pracę. Mamy aż 30 samochodów ciężarowych, dzięki którym możemy dostarczyć towar pod drzwi klientów. Szybki
i harmonijny rozwój naszej firmy oraz sprawna dostawa sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku pokryć dachowych.

Dostarczamy pokrycia dachowe, takie jak blachodachówki, panele dachowe na rąbek, czy obróbki dachowe nie tylko na terenie kraju, ale dystrybuujemy je również do państw Europy.

Wysoka jakość produktów przekłada się na zadowolenie klientów, które jest dla nas najważniejsze w naszej pracy. Dzięki niemu możemy nieustannie się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności, wzbogacać się o nowoczesne, specjalistyczne narzędzia i znacząco poszerzać naszą ofertę.