Pokrycia dachowe Luboń

Hurtownie pokryć dachowych w Luboniu

Pokrycia dachowe w Luboniu w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

Hurtownie pokryć dachowych w okolicy Lubonia

Euro-Profil

Zielona 28
64-000 Pelikan

47 km od Lubonia

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 07:00–17:00
Sob: 07:00-13:00
Niedz: Zamknięte

Pokrycia dachowe Luboń - Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Blachy trapezowe to blachy stalowe o unikalnym profilu, który przypomina kształt trapezu. Są one niezwykle popularne w budownictwie ze względu na ich funkcjonalność. Dzięki swojemu kształtowi doskonale odprowadzają wodę, co czyni je idealnym rozwiązaniem w naszym klimacie.
panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Panele dachowe na rąbek to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie budownictwa. Są one projektowane tak, aby ich boki schodziły się ze sobą, tworząc szczelne i trwałe połączenie. Taka metoda montażu gwarantuje ochronę przed przeciekami i zwiększa ogólną trwałość dachu.
blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Blachodachówki modułowe to efektywne i estetyczne pokrycie dachowe. Dzięki swojej budowie, są proste w montażu, a jednocześnie dobrze się prezentują. Charakteryzują się odpornością na czynniki atmosferyczne, korozję i uszkodzenia, a szeroki wybór, ułatwia dopasowanie do swoich wizualnych potrzeb.
blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Blachodachówki cięte na wymiar to specjalnie przygotowane blachy, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu można je idealnie dopasować do kształtu i wielkości dachu. Pozwalają one na dokładne pokrycie dachu, bez zbędnych strat materiałowych i z zachowaniem estetyki.
obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Obróbki dachowe to zestaw materiałów i elementów stosowanych w celu zapewnienia jeszcze lepszej szczelności dachu. Pełnią one funkcję ochronną, zapobiegając przedostawaniu się wody do wnętrza budynku. Są one nieodłącznym elementem każdej konstrukcji dachowej.

HANBUD - Poznaj naszą firmę

Jesteśmy uznanym liderem na rynku budowlanym, a nasze słowa może potwierdzić nie tylko bogata historia, ale również pozytywne oceny klientów czy nagrody branżowe. Z dumą wspominamy m.in. o Diamencie Forbes’a czy obecności w Złotej Setce Przedsiębiorstw, co potwierdza nasz profesjonalizm.

Jednak na pierwszym miejscu zawsze stawialiśmy klientów i ich indywidualne potrzeby. Dlatego też oferujemy bogaty asortyment, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wspierając się zaawansowaną siecią dystrybucyjną, która obejmuje wiele regionów, a także działając poza granicami kraju, zapewniamy dostępność naszych produktów i usług na ogromną skalę. Aby sprostać wymaganiom jakościowym i ilościowym, zadbaliśmy o nowoczesny park maszynowy i profesjonalną ekipę, która każdego dnia w pełni oddaje się swojej pracy.
Zaangażowanie, pasja i nieustanne dążenie do innowacji czynią z nas jednego z najbardziej cenionych graczy w branży. Jest to jednak dopiero początek, bo każdego dnia dokładamy kolejną cegiełkę do tej historii.

Tym, co pcha nas do przodu, jest zaangażowanie naszego zespołu pracowników. Zatrudniamy coraz więcej osób, które pomagają nam osiągać kolejne punkty w rozwoju.

Skąd wiemy, że cały czas zmierzamy w dobrą stronę? Dowodem na to jest fakt, iż znajdujemy się w Złotej Setce Przedsiębiorstw. O sukcesie świadczy też otrzymany przez nas Diament Forbes’a i zadowolenie klientów, którzy do nas wracają.

hanbud

Pokrycia dachowe Luboń - FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Luboniu?

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty, z łatwością znajdziesz jeden z punktów dystrybucyjnych w swojej okolicy – także w Luboniu. Sprawdź naszą mapkę tutaj, aby zlokalizować swój najbliższy punkt.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

Nasze produkty są wynikiem wieloletniego doświadczenia i innowacyjności w branży. Stawiamy na praktyczne, estetyczne i atrakcyjne cenowo materiały, dzięki czemu do rąk (a raczej na dachy) naszych klientów trafiają tylko najlepsze rozwiązania. A nasz zespół specjalistów nieustannie monitoruje rynek, aby dostosowywać ofertę do aktualnych trendów i wymagań klientów.

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

Zapewniamy szeroki przekrój produktów, które różnią się kolorystyką, rodzajem łączenia czy ceną. Każdy jednak jest gwarancją jakości i trwałości. Zapoznaj się z pełną ofertą na naszej stronie!

Czy mogę otrzymać wycenę na dach do mojego domu?

Tak, istnieje taka możliwość. Aby ułatwić naszym klientom wstępną ocenę kosztów, przygotowaliśmy specjalny formularz – wypełnij go, a wrócimy do Ciebie z bezpłatną wyceną.

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Tak, oferujemy dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres. Nasz zespół logistyczny dba o to, aby dostarczyć zamówienie w sposób szybki i bezpieczny. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje pokrycie dachowe dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie i w ustalonym terminie.
Kilkusetosobowy zespół pracowników, szeroka sieć dystrybucji w kraju i za granicą (docieramy m.in. do krajów bałtyckich – Litwy i Łotwy – oraz Niemiec, Rumunii, Słowacji i Węgier) oraz nieustanny rozwój to cechy, które wyróżniają naszą firmę.

Łączymy tradycyjną polską myśl budowlaną z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu doskonale odpowiadamy na potrzeby krajowego rynku.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie pokryć dachowych i obróbki stali, co potwierdza nasze wieloletnie doświadczenie i zgromadzone know-how. W naszym parku maszynowym znajduje się ponad 30 nowoczesnych urządzeń, które gwarantują precyzję i najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. A dzięki własnej flocie samochodowej jesteśmy w stanie zapewnić szybką i niezawodną dostawę towarów w każdy zakątek kraju.
Dodatkowo, nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach. Dzięki temu jesteśmy w stanie proponować innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na aktualne trendy w budownictwie.
Nasze produkty charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także atrakcyjnym designem i funkcjonalnością. Z dumą patrzymy na nasze realizacje, wiedząc, że przyczyniamy się do kreowania nowoczesnych i estetycznych przestrzeni życiowych i użytkowych, a tym samym spełniamy marzenia klientów o własnych czterech ścianach.