Pokrycia dachowe Krosno

Hurtownie pokryć dachowych w Krośnie

Pokrycia dachowe w Krośnie w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

pokrycia dachowe krosno

Pokrycia dachowe Krosno - Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Blachy trapezowe to rodzaj blachy stalowej charakteryzujący się specyficznym kształtem w formie trapezu. Charakteryzuję ich duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne, lekkość, łatwość montażu i duża estetyka, a w naszej ofercie także atrakcyjna cena.
panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Panele dachowe na rąbek to nowoczesne rozwiązanie do pokrycia dachu, charakteryzujące się specjalnym systemem łączenia krawędzi. Zapewnia to doskonałą szczelność i odporność na warunki atmosferyczne. Ich zastosowanie gwarantuje trwałość, funkcjonalność i nowoczesny design dachu.
blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Blachodachówki modułowe to nowoczesne pokrycia dachowe wykonane z blachy, które mają formę pojedynczych modułów, łatwych do montażu. Są estetyczne, jakościowe i odporne na działanie czynników zewnętrznych, a dodatkowo lekkie, co minimalizuje obciążenie konstrukcji budynku.
blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Blachodachówki cięte na wymiar to specjalnie przygotowane arkusze blachy, dostosowywane indywidualnie do wymiarów dachu klienta. Dzięki precyzyjnemu cięciu, można zminimalizować straty odpady. Zapewniają idealne dopasowanie do konstrukcji dachowej, co przyspiesza i ułatwia montaż.
obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Obróbki dachowe to elementy wykończeniowe, które zapewniają większą szczelność pokrycia, a także mają walory estetyczne. Umożliwiają m.in. lepsze odprowadzanie wody deszczowej, dzięki czemu nie dostaje się ona pod dach. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które łączą dużą jakość z dobrą ceną.

HANBUD - Poznaj naszą firmę

Od wielu lat działamy w branży budowlanej, najpierw jako dystrybutorzy materiałów, a teraz ich bezpośredni producenci, i mogliśmy obserwować jej szybki rozwój. Z dumą możemy powiedzieć, że dołożyliśmy do tego swoją cegiełkę, czego dowodem może być chociażby obecność w Złotej Setce Przedsiębiorstw czy Diament Forbes’a.

Nagrody cieszą, ale największą radością napawają nas pozytywne opinie klientów, którzy z użyciem naszych materiałów mogli stworzyć dom swoich marzeń. Od początku istnienia firmy realizujemy zadanie dostarczania wysokiej jakości materiałów budowlanych do odbiorców w całej Polsce (a także poza granicami kraju) i udowadniamy, że jakość może iść w parze z atrakcyjną ceną.

To wszystko byłoby niemożliwe bez ciężkiej pracy naszych oddanych pracowników. Ich zapał i profesjonalizm pozwalają na ciągły rozwój naszej firmy.

Współpracując z nami, inwestujesz w doświadczenie, profesjonalizm i innowacyjność, które przekładają się na satysfakcję i komfort użytkowania Twojego budynku. A to jest przecież najważniejsze, bo bezpieczny dom, to bezpieczna przyszłość Twojej rodziny.

hanbud

Pokrycia dachowe Krosno - FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Krośnie?

Sprawdź zakładkę „kontakt” na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz dane adresowe firmy i jej oddziałów oraz mapkę sieci dystrybucji w Polsce. Obsługujemy każdy rejon Polski, więc z łatwością zlokalizujesz adres w swoim pobliżu.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

HANBUD korzysta z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje długotrwałość i wytrzymałość naszych pokryć dachowych. Z kolei szeroka gama produktów pozwala na dopasowanie idealnego pokrycia dachowego do każdego rodzaju budynku, niezależnie od jego stylu czy przeznaczenia. Zaufało nam już wielu – zaufaj i Ty!

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

Zapewniamy dostęp do najpopularniejszych pokryć dachowych w Polsce – od blachodachówki po blachy trapezowe. A to wszystko w atrakcyjnych cenach i w wielu wariantach kolorystycznych.

Czy mogę otrzymać wycenę na dach do mojego domu?

Zapewniamy bezpłatną wycenę! Skorzystaj z tego formularza, a wkrótce wrócimy do Ciebie z wyceną, która pozwoli Ci lepiej zaplanować budżet na nowe pokrycie dachowe.

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Jak najbardziej możemy dostarczyć towar pod wskazany adres – czy do prywatny, czy firmowy. Wystarczy tylko zaznaczyć taką opcję podczas składania zamówienia.
Nasz zespół to grupa 200 profesjonalistów, dzięki czemu jesteśmy jednym z wiodących pracodawców w województwie podlaskim. Dysponujemy również rozległą siecią dystrybucji, dzięki czemu możemy dotrzeć do każdego zakątka Polski.

Nasze pokrycia dachowe zdobywają serca klientów nie tylko na rodzimym rynku, ale również zagranicą – u naszych sąsiadów z Litwy, Łotwy, Niemiec czy Słowacji, a także na Węgrzech oraz Rumunii.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Jako specjaliści w branży stalowej, dumnie plasujemy się na czele rynkowego segmentu. Rocznie obrabiamy olbrzymią ilość stali, dochodzącą nawet do 40.000 ton. Dzięki temu nasza oferta jest szeroka i dostosowana do potrzeb najróżniejszych odbiorców – zarówno prywatnych, jak i firmowych.

Od lat śledzimy zmiany w branży i nieustannie inwestujemy w naszą technologię. Już teraz zaplecze produkcyjne składa się z ponad 30 specjalistycznych maszyn do obróbki metalu. Dbamy o jakość, którą pozwala nam zapewniać wysoka automatyzacją procesów produkcyjnych ze wsparciem profesjonalistów, którzy nadzorują prace.

Równocześnie inwestujemy we flotę transportową, aby zapewniać bezpieczne i terminowe dostawy zamówień, niezależnie od warunków drogowych. Z kolei rozbudowana sieć dystrybucji sprawia, że obsługujemy nie tylko krajowy rynek, ale również zagraniczne państwa.

Naszym priorytetem jest niezawodność, efektywność i dbałość o każdy detal, co znajduje odbicie w ofercie. O tym jednak najlepiej przekonać się osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.