Pokrycia dachowe Kołobrzeg

Hurtownie pokryć dachowych w Kołobrzegu

Pokrycia dachowe w Kołobrzegu w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

pokrycia dachowe kołobrzeg

RDACH

Grzybowska 25, 78-100 Kołobrzeg

RDACH

Grzybowska 25
78-100 Kołobrzeg

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00–16:00
Sob: 08:00–12:00
Niedz: Zamknięte

Hurtownie pokryć dachowych w okolicy Kołobrzegu

CARECO Świdwin

Szczecińska 3
78-300 Świdwin

50 km od Kołobrzegu

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00–16:00
Sob: 08:00–13:00
Niedz: Zamknięte

Pokrycia dachowe Kołobrzeg - Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Prezentujemy naszą gamę blach trapezowych, czyli produkowane z wysokogatunkowej stali z zawartością cynku, konstrukcje lekkie, solidne i niezawodne. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych powłok ochronnych blacha niezawodnie stawia czoła nawet najbardziej wymagającym warunkom pogodowym. Opłacalność inwestycji w blachy trapezowe w Kielcach podkreśla niska cena naszych produktów.
panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Proponujemy panele dachowe na rąbek stojący, czyli nowoczesne rozwiązanie, będące doskonałym przykładem innowacyjności i wyjątkowego, estetycznego wyglądu na miarę naszych czasów. Panele dachowe na rąbek wpasują się świetnie w estetykę każdego dachu, a także elewacji, ozdabiając te elementy konstrukcyjne budynku.
blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Nasze blachodachówki modularne to wybór lekkości w połączeniu z trwałością. Specjalne powłoki pokrywające blachodachówki modułowe, zabezpieczają je przed zewnętrznymi czynnikami fizycznymi i chemicznymi, zapewniając dłuższą żywotność pokrycia dachowego.
blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Proponujemy również indywidualnie dopasowane rozwiązania w postaci blachodachówek ciętych na wymiar. Jest to gwarancja perfekcyjnego dostosowania pokrycia do każdej powierzchni dachowej. Specjalistyczne powłoki antykorozyjne i odporność na uszkodzenia zapewniają, że dachówki będą prezentowały się doskonale przez wiele lat.
obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Elementy dachowe z naszej oferty gwarantują ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i zapewniają kompleksowe, estetyczne wykończenie dachów. Wykonane z najwyższej klasy materiałów, odznaczają się wytrzymałością na korozję i zmienne warunki klimatyczne.

HANBUD - Poznaj naszą firmę

Nasza historia rozpoczęła się od ambicji zapewnienia każdemu domowi dachu niezawodnego, a przy tym estetycznego. Nie ustajemy w naszych dążeniach, rozwijając ofertę i dostosowując ją do zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów. Jako HANBUD, rozwijając działalność z lokalnego przedsiębiorstwa do renomowanego producenta, wnieśliśmy innowacyjność do branży pokryć dachowych, modernizując nasze procesy technologiczne.

Obecnie wszystkie nasze wyroby dostępne są w naszych punktach w ponad pięćdziesięciu miastach w kraju, co podkreśla powszechność naszych rozwiązań. A to nie wszystko, ponieważ coraz prężniej działamy również w krajach ościennych. Nasza pasja i nieustająca pogoń za perfekcją przyniosły satysfakcję Klientów i uznanie w branży, co potwierdzają liczne nagrody. Otrzymaliśmy między innymi ceniony Diament Forbes’a.

HANBUD to przykład, że poświęcenie i ciężka praca przekładają się na sukces, który wspiera lokalną wspólnotę. Tworzymy miejsca pracy i i dokładamy starań, aby przyczyniać się do ekonomicznego rozwoju regionów i całego kraju.

hanbud

Pokrycia dachowe Kołobrzeg - FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Kołobrzegu?

Zapraszamy do sekcji zawierającej wizytówki naszych dystrybutorów. Dowiesz się tam, jak szybko i prosto zamówić pokrycia dachowe w Kołobrzegu.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

Producent pokryć dachowych HANDBUD charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem. Stosujemy zaawansowane procesy wytwarzania. Nasze pokrycia są wytrzymałe i dostosowane do zmienności pogody, a wyjątkowo rozległa sieć dystrybucyjna zapewnia łatwą dostępność pokryć dachowych. Nasze blachy trapezowe, blachodachówki czy panele zamówisz również w Kołobrzegu.

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

Oferujemy bogaty wybór pokryć, począwszy od blach trapezowych, poprzez panele dachowe, a kończąc na blachodachówkach.

Czy mogę otrzymać wycenę na dach do mojego domu?

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie, a my bezzwłocznie przedstawimy Ci naszą ofertę pokryć dachowych w Kołobrzegu.

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Tak, nasze zdolności logistyczne pozwalają na terminową dostawę produktów prosto do Twoich drzwi.
Jako jeden z wiodących pracodawców, HANBUD z dumą wspiera swój zespół liczący 200 pracowników. Rozbudowana sieć dystrybucyjna z ponad 100 punktami sprzedaży świadczy o naszej solidnej pozycji na rynku.

Zdobywamy uznanie nie tylko lokalnie, ale także międzynarodowo, eksportując nasze wyroby na rynki europejskie. Jesteśmy cenionym partnerem w branży, co potwierdzają nasi zadowoleni odbiorcy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Dysponujemy nowoczesnymi zakładami, w których przetwarzamy każdego roku dziesiątki tysięcy ton stali. Działamy w zaawansowanym parku maszynowym, a dostawy realizujemy z wykorzystaniem rozbudowanej floty specjalistycznych pojazdów. Nasza ekspansja na rynkach krajowych i europejskich podkreśla naszą efektywność, kompetencje i ambicje. Pozycję na rynku pokryć dachowych cementujemy nie tylko przez obszerną produkcję, ale również dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i ponad 30 najnowocześniejszych maszyn do różnorodnej obróbki blachy. Ciągłe inwestycje w nasz park maszynowy pozwalają odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie i zachować tytuł lidera. Dostarczamy jakość i innowacyjność w przystępnej cenie.