Pokrycia dachowe Inowrocław

Hurtownie pokryć dachowych w Inowrocławiu

Pokrycia dachowe w Inowrocławiu w atrakcyjnych cenach. Odwiedź jednego z naszych dystrybutorów i poznaj lepiej ofertę. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

W naszej ofercie znajdują się blachy trapezowe, panele dachowe na rąbek i blachodachówki.

pokrycia dachowe inowrocław

Hurtownie pokryć dachowych w okolicy Inowrocławia

Reko Steel

Sosnówiec 18
88-160 Janikowo
28 km od Inowrocławia

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00–16:00
Sob: 08:00–13:00
Niedz: Zamknięte

Pokrycia dachowe Inowrocław - Oferta

blachy trapezowe

Blachy Trapezowe

Blachy trapezowe dostępne w naszej ofercie to wyroby wytwarzane z ocynkowanej lub alucynkowanej stali. Charakteryzują się one obecnością dodatkowych warstw ochronnych, które skutecznie chronią dachy przed niekorzystnymi wpływami warunków atmosferycznych. Wśród ich zalet należy wymienić m.in. niewielką masę, konkurencyjne ceny oraz łatwość w montażu.

panele dachowe na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Panele dachowe na rąbek wyróżniają się łatwością montażu, niską masą oraz niepowtarzalnym wzornictwem, które przyciąga uwagę i pozostawia trwałe wrażenie. Ich wszechstronność pozwala na pokrycie dachów o zróżnicowanym nachyleniu, mogą stanowić też elementy elewacyjne.

blachodachówki modułowe

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

Blachodachówki modułowe wyróżniają się swoją wyjątkową lekkością, imponującą trwałością oraz atrakcyjnie konkurencyjnymi cenami. Co więcej, te wyroby zostały wyposażone w zaawansowane warstwy ochronne, które nie tylko efektywnie chronią je przed korozją i przypadkowymi uszkodzeniami, ale także zapewniają im długą żywotność.

blachodachówka cięta na wymiar

BLACHODACHÓWKI CIĘTE NA WYMIAR

Oferujemy także blachodachówkę ciętą na wymiar, spełniającą nawet najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów. Blachodachówka stanowi solidne, lekkie i ekonomiczne rozwiązanie, które jest wyjątkowo trwałe. Nasze dachowe pokrycia posiadają specjalne powłoki ochronne, które skutecznie bronią je przed rdzewieniem i różnego rodzaju uszkodzeniami.

obróbki dachowe

OBRÓBKI DACHOWE

Obróbki dachowe odgrywają kluczową rolę w zabezpieczaniu dachu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nie tylko gwarantują szczelność konstrukcji, ale również mają wpływ na estetyczny wygląd całego dachu. Wyróżniają się doskonałą jakością oraz wyjątkową odpornością na korozję oraz negatywny wpływ czynników atmosferycznych.

HANBUD - Poznaj naszą firmę

Od początku naszej działalności, priorytetem naszej firmy jest wspieranie ludzi w spełnieniu ich marzeń o posiadaniu własnego domu. Dedykujemy się temu zadaniu z pełnym zaangażowaniem, dążąc do zapewnienia każdemu dostępu do solidnych i trwałych rozwiązań podczas procesu budowy własnego mieszkania.

Na początku koncentrowaliśmy się na dystrybucji materiałów budowlanych. Jednak obecnie jesteśmy uznawanym liderem w branży i znani jako czołowy producent wysokiej jakości pokryć dachowych.

Naszym niezmiennym priorytetem zawsze pozostaje satysfakcja klienta. Dlatego w ciągu ostatnich lat przeprowadziliśmy znaczącą modernizację naszej linii produkcyjnej.

Obecnie jesteśmy czołowym producentem pokryć dachowych w Polsce, co jest potwierdzone obecnością naszych produktów w ponad pięćdziesięciu miastach. Nasza oferta jest niezwykle wszechstronna, a nasze zdobyte doświadczenie pozwala nam nie tylko doskonalić nasze produkty, ale także wprowadzać nowe innowacje do naszej oferty.

Zaangażowanie naszych pracowników stanowi najważniejszy element naszego ciągłego rozwoju. Otrzymanie prestiżowych wyróżnień, takich jak Diament Forbes’a, oraz nasza obecność w gronie Złotej Setki Przedsiębiorstw, stanowią wyraźne potwierdzenie, że nasza firma podąża w właściwym kierunku i kontynuuje swoją udaną ścieżkę rozwoju.

hanbud

Pokrycia dachowe Inowrocław - FAQ

Gdzie kupić pokrycia dachowe w Inowrocławiu?

Zapoznaj się z pierwszą sekcją na tej stronie gdzie znajdują się wizytówki naszych dystrybutorów. Znajdziesz tam podstawowe dane jak adres i kontakt.

Dlaczego warto postawić na pokrycia dachowe HANBUD?

Mamy nie tylko duże doświadczenie, ale również nowoczesną linię produkcyjną. Nasze wyroby charakteryzują się innowacyjnymi warstwami ochronnymi, które skutecznie chronią przed korozją i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nawiązaliśmy współpracę z kilkudziesięcioma dystrybutorami na terenie całej Polski, nasze produkty są łatwo dostępne dla klientów.

Jakie rodzaje pokryć dachowych wchodzą w skład oferty?

W naszej ofercie dostępne są blachy trapezowe, panele dachowe w stylu na rąbek, a także blachodachówki.

Czy mogę otrzymać wycenę na dach do mojego domu?

Oczywiście! Procedura jest niezwykle łatwa. Wystarczy skorzystać z formularza dostępnego na stronie wycenahanbud.gr8.com. Skontaktujemy się z Tobą tak prędko, jak to możliwe.

Czy oferujecie dostawę pokryć dachowych pod wskazany adres?

Jasne, że tak! Nasza flota transportowa umożliwia nam sprawną dostawę pokryć dachowych klientom, co przekłada się na efektywność procesu dostarczania.

Obecnie nasza firma to zespól składający się z 200 pracowników, co pozycjonuje nas jako jednego z największych pracodawców na obszarze województwa podlaskiego. Dodatkowo, posiadamy rozległą sieć obejmującą ponad 100 punktów dystrybucyjnych, rozmieszczonych na terenie całej Polski.

Nasze pokrycia dachowe zdobywają uznanie nie tylko na krajowym rynku, ale także na międzynarodowych rynkach, takich jak: Niemcy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa czy Rumunia.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Jesteśmy niekwestionowanymi ekspertami w naszej dziedzinie i uznawanym liderem na rynku. Rocznie przetwarzamy imponującą ilość stali, wynoszącą aż 40.000 ton. W naszej nowoczesnej hali produkcyjnej wykorzystujemy najnowsze technologie oraz dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, obejmującym ponad 30 urządzeń do obróbki blachy. Posiadamy także imponującą flotę składającą się z ponad 30 ciężarówek, co gwarantuje szybką i punktualną dostawę zamówionych pokryć dachowych. Z powodzeniem zbudowaliśmy rozległą sieć dystrybucji, obejmującą zarówno kraj, jak i inne państwa europejskie. Dzięki zdolności profilowania blach z prędkością wynoszącą 130 m/min, działamy nie tylko z precyzją, ale także efektywnie, zawsze dotrzymując ustalonych terminów.