Po raz kolejny wspieramy akcję MotoMikołaje

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

W 2021 roku Hanbud również wspiera akcję MotoMikołaje Białystok. Ta szlachetna inicjatywa, organizowana przez motocyklistów z naszego regionu, pozwala pomóc potrzebującym osobom. Kwesty organizowane są przez osoby w różnym wieku, które łączy chęć pomocy. Zbiórki organizowane są na rzecz dzieci z Domu Dziecka w sklepach i galeriach zlokalizowanych na terenie miasta.

Wielkim finałem akcji jest Parada MotoMikołajów ulicami Białegostoku, która odbędzie się 5 grudnia o godzinie 10.00.

Mamy nadzieję, że w tym roku również mieszkańcy naszego regionu wykażą się dużą hojnością, wypełniając po brzegi puszki kwestujących osób.

MotoMikołaje

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.