Panel na rąbek PHR Revolution dostępny także z membraną antykondensacyjną oraz matą akustyczną SOUNDCONTROL

 

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie

Do naszej oferty dodaliśmy możliwość zamówienia panelu dachowego na rąbek PHR Revolution w wykończeniu molet oraz mikrofala z membraną antykondensacyjną DRIPSTOP, potocznie zwanej filcem, oraz matą akustyczną SOUNDCONTROL. Wprowadzone rozwiązania pozwalają jeszcze bardzie dopasować pokrycie dachowe do potrzeb użytkowników. 

Membrana antykondensacyjna 

Kondensacja pary wodnej w warstwie pokrycia dachowego jest problemem w wielu budynkach. W miejscach, w których występują duże różnice temperatur i wilgotności, na spodniej stronie nieizolowanych dachów metalowych występuje zjawisko kondensacji pary wodnej. Wysoka wilgotność potęguje ten niepożądany efekt. Poważne konsekwencje mogą obejmować korozję lub uszkodzenie konstrukcji budynku. Skondensowana para wodna negatywnie wpływa na jakość przechowywanych w budynku towarów i wyposażenia, może także powodować powstawanie wilgoci i pleśni.

powłoka antykondensacyjna dripstop
powłoka antykondensacyjna dripstop

Dlatego oferujemy możliwość zamówienia antykondensatu renomowanej marki DR!PSTOP, który wchłania parę wodną i zapobiega jej skraplaniu. To rozwiązanie sprawdza się szczególnie w przypadku nieocieplonych dachów, w których obserwowana jest wzmożona kondensacja pary wodnej.

Filc DR!PSTOP dostępny jest w panelu na rąbek PHR Revolution w wykończeniu molet i mikrofala.

Mata akustyczna

Hałas spadających kropel deszczu na metalowy dach może zmniejszać komfort osób mieszkających w budynku. Dlatego wprowadziliśmy możliwość zamówienia panelu dachowego na rąbek PHR Revolution z samoprzylepną matą akustyczną SOUNDCONTROL. Jest to warstwa izolująca, która znacznie redukuje poziom hałasu spowodowanego opadami deszczu i powiewami wiatru, zapewniając większy komfort użytkownikom budynku.

Skuteczność stosowanej przez Hanbud wysokiej klasy maty akustycznej została potwierdzona w instytucie badawczym, gdzie na podstawie symulacji zmierzono poziom hałasu. Przeprowadzone badania potwierdziły, że folia akustyczna SOUNDCONTROL może obniżyć poziom hałasu nawet o 8 dB. Warto pamiętać, że poziom natężenia dźwięku jest wartością logarytmiczną, dlatego zastosowanie folii akustycznej umożliwia redukcję hałasu nawet o 34%.

Więcej informacji o membranie antykondensacyjnej DRIPSTOP oraz macie akustycznej SOUNDCONTROL a także szczegółowe informacje wyceny tych produktów uzyskacie u naszych dystrybutorów.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.