Ogrodzenia żaluzjowe

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

OGRODZENIA ŻALUZJOWE

Ogrodzenia żaluzjowe to nowoczesny system ogrodzeniowy, który doskonale sprawdza się w przypadku domów jednorodzinnych, szeregówek oraz lokali biurowych. Można nim również efektownie otoczyć osiedla bloków wielorodzinnych, szczególnie te strzeżone. Elegancki wygląd doskonale komponuje się zarówno z tradycyjnym, jak i współczesnym budownictwem. Minimalistyczny design ogrodzeń żaluzjowych doskonale dopełnia wygląd każdej posesji. Szeroka gama kolorów pozwala dopasować je do stylu wielu budynków o zróżnicowanym pokryciu dachowym czy elewacji. Systemy ogrodzeniowe żaluzyjne to nowatorska konstrukcja, na którą składają się stalowe przęsła ułożone poziomo. Układem i wyglądem przypominają żaluzje. Różnią się od klasycznych ogrodzeń z metalowymi sztachetami  tym, że o wiele skuteczniej utrudniają zajrzenie na teren posesji z zewnątrz przez sąsiadów czy przechodniów.

Ogrodzenia żaluzjowe

ZALETY OGRODZEŃ ŻALUZJOWYCH

Najważniejszą zaletą ogrodzeń żaluzjowych jest ich funkcjonalność, ponieważ skutecznie zasłaniają działkę i znajdujące się na niej budynki. Podnosi to  bezpieczeństwo i komfort użytkowników posesji. Ponadto najważniejsze zalety tego typu ogrodzeń to:

  • ochrona przed hałasem z zewnątrz,
  • ochrona posesji przed kurzem i wodą rozpryskującą się spod kół samochodów, szczególnie gdy znajduje się ona przy ruchliwej ulicy,
  • wykonane z ocynkowanej stali,
  • malowane proszkowo celem wzmocnienia koloru i jakości.

Ogrodzenia żaluzjowe są zabezpieczone przed korozją i szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Sprzedawane są w postaci gotowych przęseł z naszego katalogu lub do złożenia samodzielnie przez zamawiającego. Do wyboru są znormalizowane wymiary ogrodzenia lub zamówienie indywidualne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.  

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.