Ogrodzenia metalowe

Ponad 25 lat działalności
140 pracowników
3000 punktów sprzedaży w całej Europie

POZNAJ OGRODZENIA METALOWE

Hanbud oferuje kompletne systemy ogrodzeń metalowych, które ozdobią i zabezpieczą każdą posesję. Produkty wykonane są z wysokiej jakości stali. Cechuje je trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dodatkową zaletą, ważną z punktu widzenia użytkownika jest uniwersalność naszego systemu. To użytkownik decyduje, czy zamontować sztachety pionowo, poziomo, czy dwustronnie.

Klient, tworząc ogrodzenie, może wykorzystać wszystkie elementy montażowe ogrodzeń lub tylko wybrane komponenty, dopasowując przęsło do własnych oczekiwań. Możliwość dowolnego łączenia naszych komponentów z rozwiązaniami innych producentów pozwala stworzyć zarówno klasyczne, jak i nowoczesne ogrodzenie. 

System montażowy ogrodzeń w pionie
System montażu ogrodzeń w pionie
System montażowy ogrodzeń w poziomie
System montażu ogrodzeń w poziomie

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.  

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud.  Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.