Nowy model sztachet metalowych POLO już dostępny

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

Nasz nowy produkt charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, który przypadnie do gustu wielu osobom.

Zaokrąglony, opływowy kształt przyciąga uwagę. Sztachety można zastosować zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych ogrodzeniach.

Szerokość użytkowa sztachety wynosi 110 mm, minimalna długość to 150 mm, natomiast maksymalna 3000 mm. Użytkownik może wybrać dowolną długość z tego przedziału z dokładnością do 1 cm. Sztachety metalowe POLO można zamówić w połysku, w macie oraz drewnopodobne.

Warto pamiętać, że sztachety można zamontować w pionie, w poziomie oraz dwustronnie. Użytkownik sam decyduje, jaki rozstaw sztachet przyjąć.

Sztachety nie wymagają regularnego malowania oraz konserwacji. Zachowują trwałość przez wiele lat.

Sprawdź pełny opis i specyfikację sztachet POLO:

https://hanbud-dachy.pl/sztacheta-metalowa-polo/

 

 

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.