Nowa blachodachówka modułowa Retto

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

Nowa forma klasyki! Dopracowana w każdym calu. Zachwycająca swoją formą. 

Nowoczesna blachodachówka modułowa Retto, wyglądem imituje tradycyjne dachówki ceramiczne. To propozycja dla wielbicieli klasyki, ale w zupełnie nowym, blaszanym wydaniu. Blachodachówka modułowa Retto, to innowacyjne rozwiązanie dla klienta ceniącego sobie wygodę i solidność. Stosujemy do produkcji tego modelu najlepszych powłok z gwarancją sięgającą nawet 30 lat.

Oferowany model blachodachówki modułowej doskonale pasuje do nowoczesnych stylizacji architektonicznych i zapewnia doskonały wygląd dachu na długie lata. 

Zobacz pełną specyfikację produktu:

https://hanbud-dachy.pl/blachodachowka-modulowa-retto/

 

 

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.