Materiały dla dystrybutorów

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie

Aby w pełni wykorzystać korzyści płynące ze współpracy zachęcamy, aby przed pobraniem plików zapoznać się z zasadami dotyczącmi korzystania z materiałów cyfrowych oferowanych przez Hanbud.

Po przeczytaniu naszych wytycznych dowiesz się, jak właściwe wykorzystać udostępniane przez nas materiały. Opracowaliśmy te zasady, aby komunikacja z Klientami odbywała się w sposób spójny. Pozwoli to w pełni wykorzystać potencjał sprzedażowy i sprawi, że Klient zdobędzie zaufanie do marki.

ZASADY KORZYSTANIA Z MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH
  1. Poprawnie stosuj logotyp Hanbud

Każdy dystrybutor ma prawo umieszczać logotyp Hanbud na swojej stronie internetowej. Należy jednak pamiętać, że powinno zostać umieszczone w niezmienionej formie i kolorystyce.

Logotyp Hanbud powinien być wykorzystywany zgodnie z identyfikacją wizualną. Niedopuszczalne są jakiekolwiek przeróbki oraz zmiany kolorystyczne.

  1. Właściwie wykorzystaj potencjał marketingu internetowego

Aby dotrzeć do szerszego grona Klientów, warto wykorzystać potencjał marketingu internetowego. Wiemy, że wymaga to poświęcenia czasu oraz znajomości odpowiednich narzędzi. Warto jednak do komunikacji z Klientami wykorzystać marketing w wyszukiwarce internetowej (SEM), zoptymalizować witrynę pod kątem wyszukiwarek (SEO), a także promować produkty w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

  1. Używaj zdjęć, materiałów video oraz filmów instruktażowych w oryginalnej formie

Wspomnieliśmy już o ogromnym potencjale marketingu internetowego. Będąc dystrybutorem Hanbud, masz prawo korzystać ze wszystkich materiałów marketingowych przeznaczonych do użytku cyfrowego – filmów promocyjnych, zdjęć produktowych, czy materiałów instruktażowych.

Chcielibyśmy, abyś robił to właściwie. Ze względu na ochronę praw autorskich nie wolno Ci kopiować zdjęć ani ilustracji bezpośrednio z witryn Hanbud. Zdjęcia, filmy, animacje oraz wizualizacje produktów przeznaczone do wykorzystania przez dystrybutorów umieściliśmy na dysku materiałów marketingowych, który zawiera odpowiednio pogrupowane pliki do pobrania. Zachęcamy, abyś zapoznał się z dostępnymi tam materiałami.

Niedopuszczalne jest:

– modyfikowanie filmów video polegające na usunięciu logotypu Hanbud;

– dodawanie do materiałów video logotypu dystrybutora mające na celu zasłonięcie logotypu Hanbud;

  1. Udostępniaj posty Hanbud w mediach społecznościowych

Zależy nam na udostępnianiu postów Hanbud w mediach społecznościowych.  Zachęcamy do udostępniania naszych postów na Facebooku. Pamiętajcie, że pozwalamy, a nawet doradzamy na dodawanie informacji w udostępnionych postach dotyczących możliwości sprzedaży lub zamawiania produktów bezpośrednio w Twoim punkcie sprzedaży.

Na naszym profilu na Facebooku chętnie zachęcimy  Klientów do odwiedzenia Twojego sklepu. Najlepiej, jeśli prześlesz nam ciekawe zdjęcie lub film prezentujący produkt Hanbud, który moglibyśmy dołączyć do posta.

Jeśli publikujesz zdjęcia na Instagramie prezentujące produkty Hanbud, zachęcamy Cię do oznaczania naszego profilu @hanbud_dachy_i_ogrodzenia.

  1. Dostęp do plików źródłowych

Przewidujemy możliwość udostępniania plików źródłowych do nagrań video oraz animacji. Wszelkie szczegóły ich wykorzystania powinny zostać uzgodnione bezpośrednio z pracownikiem działu marketingu firmy Hanbud.

Pamiętaj, że chcielibyśmy wiedzieć, w jakim celu zostaną wykorzystane pliki, które Ci udostępnimy.

  1. Nie wiesz – pytaj

Pamiętaj, że jeśli nie jesteś pewny, jak właściwie korzystać z danego materiału, zawsze możesz nas o to zapytać. A może potrzebujesz plików, których nie znalazłeś w naszym repozytorium – na pewno nie zostawimy Cię na lodzie.

POKRYCIA DACHOWE

Blachodachówki na wymiar

 

Blachodachówki modułowe

 

Panel dachowy na rąbek PHR Revloution

 

Blacha trapezowa

 

OGRODZENIA

Sztachety metalowe

 

Ogrodzenia żaluzjowe

 

Ogrodzenia palisadowe

 

LOGO

Logo

 

Materiały reklamowe Google Ads i Facebook

Wytyczne dotyczące reklam Google Ads

 

Zdjęcia i filmy reklamowe do wykorzystania