[Wideo] Jak wybrać blachę trapezową na dach? Wyjaśniamy, co oznaczają symbole, powłoki.

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

Blacha trapezowa jest jednym z najpopularniejszych pokryć dachowych w ekonomicznej kategorii cenowej.

W tym odcinku naszego poradnika wyjaśnimy:

– z czego jest wykonana blacha trapezowa;

– co oznaczają poszczególne symbole blachy trapezowej;

– czym różnią się poszczególne modele;

– jakie typy blachy trapezowej mogą być stosowane jako pokrycie dachowe;

Zachęcamy także do regularnego odwiedzenia oraz subskrybowania naszego kanału na YouTube. Publikujemy filmy poradnikowe, które w przystępny sposób wyjaśniają informacje dotyczące pokryć dachowych i ogrodzeń metalowych. Znajdziecie tam także filmy z realizacji pokryć dachowych i ogrodzeń metalowych produkowanych przez Hanbud. Może to być dla Was źródłem inspiracji do stworzenia wymarzonego domu.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.