Instrukcja montażu panelu dachowego na rąbek PHR Revolution

 

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie

Przygotowaliśmy film instruktażowy, w którym krok po kroku prezentujemy montaż panelu dachowego na rąbek PHR Revolution. W naszym video prezentujemy montaż obróbek dachowych, czyli pasa podrynnowego, pasa nadrynnowego, listwy podgąsiorowej, gąsiora oraz wiatrownic.

Dzięki naszej animacji instruktażowej 3D wykonawcy mogą dowiedzieć się o szczegółach montażu tego pokrycia dachowego, co pozwoli w prawidłowy sposób zamontować panel dachowy na rąbek PHR Revolution.

Zadbaliśmy, aby zawrzeć w niej wiele w niej przydatnych porad oraz zwrócić uwagę na istotne szczegóły na każdym z etapów montażu. Mamy nadzieję, że przygotowane video ułatwi pracę dekarzom oraz pozwoli prawidłowo zamontować to estetyczne i trwałe pokrycie dachowe, które jest chętnie wybierane przez Klientów.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.