Impreza dekarska w firmie Dachy Błaszczyk

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie

14 października u naszego dystrybutora, w firmie Dachy Błaszczyk, odbyła się uroczysta impreza dekarska. Coroczne spotkanie pozwoliło podzielić się przemyśleniami, podsumować miniony rok, a przede wszystkim miło spędzić czas.

Wszystkich naszych dekarzy  nagrodziliśmy upominkami, a firma, która wykonała najwięcej dachów, otrzymała nagrodę specjalną – profesjonalną wkrętarkę, która z pewnością przyda się w codziennej pracy.

Organizatorom oraz dekarzom dziękujemy za wspólną imprezę i miło spędzony czas. Mamy nadzieję, że spotkamy się również za rok.

blachodachówka Vena

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.