Hanbud z Diamentem Forbesa 2019

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

Diament Forbesa 2019

Miło nam poinformować, że firma Hanbud znalazła się w gronie firm, najbardziej dynamicznie powiększających swoją wartość. Dzięki temu możemy poszczycić się tytułem “Diament Forbes 2019”. Tytuł ten jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najbardziej rozwijających się firm w kraju.

Z tego względu chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Pracownikom, Klientom i Partnerom. Bez Waszego zaufania, wsparcia, zaangażowania i partnerskich relacji, nasze sukcesy nie byłyby możliwe.

 

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.