Hanbud ponownie w Złotej Setce przedsiębiorstw Kuriera Porannego

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

Hanbud sp. z o.o. ponownie znalazł się w rankingu 100 firm z województwa podlaskiego, które w 2020 roku osiągnęły największy przychód netto.

Przychody netto firmy Hanbud ze sprzedaży wyniosły w 2020 roku 155 421 377,9 zł

Obecność w tym prestiżowym rankingu stanowi dla nas duże wyróżnienie i motywację do dalszej pracy. Osiągnięty wynik cieszy tym bardziej, że sytuacja firm w branży metalowej nie jest łatwa. Przedsiębiorstwa borykają się bowiem z problemami związanymi z ograniczoną dostępnością surowców niezbędnych w procesie produkcyjnym.

siedziba Hanbud

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.