Hanbud patronem 30 finału WOSP w Bielsku Podlaskim

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

W niedzielę, 30 stycznia 2022 roku odbędzie się jubileuszowy, 30 finał Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy.

Hanbud został partnerem tej szlachetnej akcji w Bielsku Podlaskim. Organizator akcji, Stowarzyszenie Kreatywny Bielsk, przygotował liczne konkursy z nagrodami oraz wyjątkowe licytacje.

Ze względu na warunki atmosferyczne impreza odbędzie się w Bielskim Domu Kultury.

Tegorocznym celem WOŚP jest zbiórka środków pieniężnych na wsparcie diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Przypominamy, że licytacje charytatywne trwają do 17 lutego 2022 roku. Zachęcamy do licytowania wyjątkowego przelotu balonem dla dwóch osób, który odbędzie się podczas fiesty balonowej w Białymstoku. Naszym partnerem w tej akcji jest stowarzyszenie Balonowa Strona Nieba, które wykazało się dużym zaangażowaniem i wsparciem.

Link do licytacji przelotu balonem:

https://allegro.pl/oferta/eksluzywny-lot-balonem-od-firmy-hanbud-wosp-11753750253?

przelot balonem WOŚP

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.